ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Ankara Buharlı Ev Temizliği 8 May

Ankara Buharlı Ev Temizliği

Hijyen sağlıklı bir yaşam adına tüm yaşam alanlarında dikkat edilmesi gereken en önemli başlıktır.Ankara temizlik fiyatları, bu alanda sağlanan profesyonel temizliklerle çok daha sağlıklı mekânlar elde edilebilir. Özellikle klasik metotların yanında kullanılan Ankara buharlı ev temizliği çok daha etkili bir metottur. Deterjan ya da farklı temizlik ürünleri kullanımına gerek kalmadan firmamız, 150 derece hatta daha üzerindeki sıcaklık değerleri bulunan iyonize edilmiş kuru buhar sistemi ile evinizin her alanında ileri düzey bir temizlik sağlamaktadır. Ankara temizlik firması eşyalarınızın, yüzeylerin temizlikleri yapılabilmekte ve temizlik maddelerinin kimyasal etkilerinde de korunmuş olursunuz. Verilen bu temizlik hizmetleri ile ev tozu akarları ile mükemmel bir şekilde mücadele edilmektedir.

Halılarda, koltuklarda ya da farklı zeminlerde oluşan kir ve toz zerrecikleri çeşitli alerjik hastalıkların oluşmasının ana nedenidir. Kullanılan bu başarılı ve ekonomik metotlarla tüm alanlardaki toz ve kirlerle etkin bir şekilde mücadele edilmektedir.  Bu alanda sağlanan buharlı ev temizliği için çeşitli makinalar bulunmaktadır. Lavabo, banyo gibi ıslak yüzeylerin yanında halı, parke hatta duvar gibi yüzeylerde de mükemmel temizlikler sağlanmaktadır. Özellikle derz aralıklarının ve kalorifer peteklerinin iç kısımlarının mükemmel bir şekilde temizlenmesi sağlanmakta, elle ulaşılamayan her alanda yüksek hijyenik özellikleri elde edilmesi bu şekilde çok pratik olmaktadır. Ankara Temizlik Şirketleri ,sürekli kullanılan yatak, yorgan, koltuk gibi eşyalarınızda kusursuz hijyen sağlanması için bu hizmetlerden faydalanılabilecektir.

Özellikle tadilat yapılmış ya da inşaat yapılmış alanlarda kullanılan bu makinalar ile kireç atıklarının çıkartılması ve boya atıklarının temizlenmesi çok pratik olacaktır. Dezenfekte işlemi için kullanılan yüksek sıcaklık sağlık açısından hijyenik mekanlar oluşturacaktır. Ankara Temizlik, bu alanda tercih edeceğiniz buharlı ev temizliği hizmetlerimiz ile yüzde yüz hijyen sağlanmaktadır. Özellikle alerjik hastalıkların engellenmesinde çok etkili bir temizlik hizmeti olarak tercih edebileceğiniz buharlı temizliklerde ev mitleri, küf, polen gibi olumsuzlukların hastalık oluşturma riskleri tamamen sıfırlanmaktadır. Kusursuz şekilde sağlanan temizlik hizmetleri ile bakteri oluşumları engellenmekte, mikroplar yok edilmekte ve akarlarda derinlemesine temizlenerek yaşam alanlarınızda çok daha kaliteli temizlik hizmetleri sağlanmış olmaktadır. Ayrıca çok daha ekonomik olan bu hizmetler enerji alanında da tasarruf sağlayacaktır.