ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Cam Temizliği Şirketi

Ankara Cam Temizliği Şirketi 10 Oca

Ankara Cam Temizliği Şirketi

Ankara  cam temizliği şirketi olarak 19 yıldır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Ankara cam temizlik firması, Çankaya cam temizlik şirketi, Çukurambar cam temizlik şirketleri, Kızılay camların silinmesi ve Temizlenmesi,  camların temizlenmesi için şirket, cam temizlikçileri, cam temizlik şirketi Ankara

Ankara cam temizliği Firmaları

Hava Şartlarının da Getirdiği Toz Kir VS Cam yüzeylerini Aşınmasını sağlamaktadır ve Çerçevelerinize zarar vermektedir, Evlerinizin cam temizliğini ve cam Çerçeve temizliğini haftada 1 defa yaptırmalısınız.

Kızılay cam temizlik şirketi ,Rezidans, İşmerkezi, Bina, ev ve plazaların estetik açıdan güzel görünmesi için gerekli olabildiği gibi, camın kalıcı kir tabakası ve oksidasyon oluşmasını engellemek için de bir ihtiyaçtır. Yağmur,Toz, çamur ve asit yağmurları, havada bulunan toz ve küçük parçacıklar ile zararlı çevresel etkilere maruz kalan binaların dış cepheleri geri dönüşümsüz hasara neden olur. Daireler için geçerli olmasa da iş merkezleri, ofisler ve plaza tarzı binaların en az yılda iki kez binaların dış cephe cam silim temizliğini yaptırması cam ve cephe yapısının korunarak gelecekte onarımlar sorunları konusunda maddi tasarruf sağlar. Firmamız Ankara bölgesinde binanız için gerekli görülen cam silim hizmetleri için Expertiz ve  keşif imkanı ile hızlı bir şekilde temizlik Çözümleri sunmaktadır.

Özellikle  Günümüzde Bina yalıtımının ve  Mantolamanın Mecbur Olduğu İçin camlarınız ve Cam çerçeveleriniz Harç,kir,Kireçlerden Kurtulmaz, cam temizliği konusunda tüm ekiplerimiz işinde profesyonel, çevre ve çalışan güvenliği hakkında eğitimlerini almış, çalışma esnasında yüzeyin türüne göre malzeme ve kimyasal kullanımı konusunda geniş deneyim ve beceriye sahip personellerden oluşmaktadır.

Bizler cephe yüzeyinin keşfi ile etkili olabilecek deterjan ve kimyasalların seçimi konusunda özen göstererek müşterilerimizin memnuniyeti, işin sağlıklı ve temiz olması için gayret göstermekteyiz. Cam ve cephe için uygun olmayan temizleyicilerin cephe yüzeyine zarar verebileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden cephe temizliği ve cam silimi konusunda işi uzmanlarına bırakmanız önerilmektedir.

Özellikle çok katlı binalarda Ankara platform , Ankara sepetli vinç , kullanılabildiği gibi, binanın durumu ve konumuna göre asma sepet Vinç Ankara , teleskopik  Vinç ,uzatma vb. farklı araç ve ekipmanların ihtiyacı binanızın keşfi esnasında belirlenir.

Cam temizliği ve cephe temizlik işlemleri için kullanılacak deterjan ve kimyasallarımız yağ, kir çözücü ve anti statik özelliklere sahip oldukları için uzun süre camlarınıza toz yapışmaz. Normalde pürüzsüz olan cam yüzeyi aşırı aşındırıcı kimyasallar ile temizlenmeye kalkılırsa yüzeyde mikro delikler ve yaralanmalara sebep olmaktadır. Ankara temizlik şirketi olarak biz Ankara cam Temizliği işi yapılan tüm yüzeyler için uygun sıvı Temizlik,çözümleri ile çalışıyoruz.

Ankara Cam Temizliği İçim Kullanılan Deterjanlar ve Cam Temizleyiciler

Kimyasal, Deterjanlar, Dezenfektanlar,Kullanılan tüm ürünler  100% Çevre ve doğa dostu ,doğada 100% çözülebilen),reaktifler, cam, alüminyum, mermer, metal ve ahşap tüm yüzey ve alanlar için özellikle üretilmiş ürünlerdir. Bütün kimyasal ve deterjanlar sertifikalı olup, talebiniz dahilinde “(MSDS) -Material Safety Data Sheets -Ürün güvenlik ve bilgi formu” tarafınıza Siz Değerli Müşterilerimize gönderilir.

Cam Temizliği Ekipmanlarımız :Ankara  Platform sepetli vinç, teleskopik uzatma, asansör asma sepet, iskele  gerekli ise basınçlı yıkama makinesi, cam temizliği için cam silim takımları, eldivenler ve diğer genel temizlik ekipmanları.

Ankara Temizliği şirketi Cam Temizliği hizmetlerimiz

Ankara CamTemizliği şirketi

Cam silimi

Ankara Temizlik

Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Firmaları

Cam temizlik şirketleri

Cam silim şirketleri

Ankara Dış cephe temizliği

Bina temizliği

Cila uygulama

Ankara’daki fabrikaların cam temizlikleri

Ankara Dıştan cam temizlikleri

Ankara Cam temizleme firması

Plaza  temizlenmesi  dıştan vinç yardımı ile

cam temizlik şirketi

Bina cam silme

Apartman camlarının temizlenmesi

Ofis camlarının silinmesi

Kirli camların temizlenmesi

ev temizliği şirketi