ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Ev Temizliği

Ankara Ev Temizliği 6 Eki

Ankara Ev Temizliği

Ankara da hizmet veren Ada Temizlik Firması ev temizliğinde sizlere yardımcı olmaktadır. Uzman kadromuz, profesyonel ekibimiz ile ev temizliği hizmetini uygun fiyatlarda sağlamaktayız.

Bir çok kişinin temizlik ile ilgili bilgiye sahip olmaması, temizliğe zamanının yetmemesi, temizlik yapmayı sevmemesi ve acil durumlarda temizliğe ihtiyaç duyulmasın da firmamız sizlere destek vermektedir. Yaşam alanlarının temizliği doğru ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Doğru yapılmayan temizlik birçok hastalıklara neden olabilir.

Ankara da eşyalı ev temizliği, boş ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, boya sonrası ev temizliği, su baskını sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, taşınma sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizliği, uzun süredir kullanılmayan evlerin temizliği gibi bir çok kapsamlı ev temizliği hizmetleri bulunmaktadır. Bunların dışında acil ev temizliğine de ihtiyaç duyduğunuzda firmamız yardımcı olmaktadır. Ev temizliği hizmetini ekip halinde yapmaktayız. Bir eve en az iki personel ile hizmet veriyoruz. Evin büyük,küçük olması ve hangi türde temizlik hizmeti alma isteğinize uygun 2-4-6-7-9 guruplar halinde hizmet veriyoruz.

İşinde uzman çalışanlarımız, işi bildikleri için ev temizliğini daha pratik ve temiz bir şekilde yapmaktadır. Örneğin inşaat sonrası temizlik zor ve zahmetli bir iştir. Temizlik konusunda çok bilgisi olmayan kişiler bu tür temizliklerde zorlanır ve istediği gibi temizlik olmaz yada istediği zamanda temizlik bitmez. Temizlik şirketi ile anlaştığınız da siz zahmet çekmeden temizliğiniz doğru ve temiz bir şekilde yapılır. Camlar, kapılar, zemin, banyo, wc, duvar, fayans, dolap, balkon, teras, petekler, prizler vs… her yer detaylı bir şekilde temizlenir.

Temizlik şirketimiz alerjik reaksiyon göstermeyen ürünlerle çalışıp ortamı dezenfekte ediyor. Kaliteli, güvenilir, eşyalarınıza zarar vermeyen ürünler tercih ederek sizin beğeninizi alıyoruz.

Ankara ev temizliği fiyatları konusunda bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hangi hizmeti tercih ederseniz edin doğru temizlik, güvenilir temizlik, pratik temizlik bunların hepsine sahip olabilirsiniz. Ankara da hizmet sağlayan Ada Temizlik Şirketi uygun fiyatlarda ev temizliği sunmaktadır. Ev temizliği dışında ofis, büro, okul, hastane, otel, fabrika, depo, market, kuaför, AVM gibi yaşam alanlarına da hizmet vermekteyiz.

Ankara’nın tüm semtlerine hizmetimiz vardır. Sizde temizlik yaptırmak istiyorsanız çok geç kalmadan bizleri arayıp randevu alabilirsiniz.

Temizlik bize keyfi size kalsın.

Bilgi için;

Ada Temizlik

0312 580 46 34

0545 954 07 27