ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Ankara İnşaat Sonrası Ev Temizliği 5 Tem

Ankara İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat sonrası temizlik pek çok kişinin gözünde büyüyen ve sizin için oldukça zorlayıcı gözükebilecek bir durumdur. İnşaat halindeki evinizin yapım aşamasında çok sayıda toz, pislik ve birikmiş çöpler atığa çıkar. Bunların temizliğini yapmak oldukça zorlayıcıdır ve sizi çok yoracak bir süreç manasına gelmektedir. Bu konuda endişeye artık hiç gerek yoktur. inşaatta buharlı yapılan temizlik çok önemli,pimapenlerdeki etiketler nasıl çıkar.Çünkü inşaat yapıldıktan sonra eğer evinizin temizlenmesini istiyorsanız şirketimiz ile anlaşarak evinizin tertemiz bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu temizlik sayesinde evinizdeki her nokta inşaatın o kaba pisliğinden arınacaktır. Bu sayede yeni evinizde tertemiz bir şekilde yaşayabilir ve herhangi bir sorun yaşamazsınız. Temiz bir evde yaşama hayalinizi kolayca gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ankara İnşaat sonrası temizlik yapmak zorlayıcı bir durum olsa da şirketimiz evinize yeterli sayıda personel göndererek detaylı temizlik için her türlü imkânı sağlayabilmektedir. Öncelikle evinizde yer alan büyük çöpler ve kaba inşaat pisliği temizlenir. Sonrasında evinizdeki odalarda yer alan zemin, duvar, eşya temizliğine detaylı olarak başlanabilir. Özellikle evde inşaattan arta kalan kirlerin en çok zorlama sebebi belli alanlara yapışmış olmasıdır. Yapışan kirler sizin çözemeyeceğin kadar büyük problemlerdir. Şirketimizin sahip olduğu son teknoloji ürünü temizlik malzemeleri sayesinde evinizdeki temizliği kolayca sağlayacak bir çalışma ortamı görebilirsiniz. Temizlik görevlileri bu yerleşmiş ve yapışmış kirleri size uygun şekilde temizleyerek evinizi hiçbir yerine zarar vermeden temizlik yapılmasını sağlamaktadır.

İnşaat sonrası temizlik yapacak kişilere güveninizin tam olması gerekmektedir. Çünkü inşaat halinden çıkan evlerdeki kirlerin temizlenmesi mutlaka ustalık gerektirir, her alan aynı temizlik malzemeleri ile temizlenemez. Temizliği yapacak olan kişilerin her alanı detaylı olarak sizin evininizin malzemesine uygun olan temizlik ürünleri ile temizlemeleri gerekmektedir. Bu süreç belirtilen şekilde gerçekleşmediği sürece yeni eviniz zarar görebilir. Bu yüzden evinizde temizlik yapılmadan önce temizlik görevlilerinden mutlaka detaylı bilgi almalı ve kendinize uygun temizlik hizmeti hakkında detaylı bilgi almalısınız. Ayrıca evinizde rahat bir temizlik istiyorsanız temizlik yapılırken sizde başında durabilir ve temizliği kontrol ederek sürece katılabilirsiniz.