ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Mobil Kapıcılık

Ankara Mobil Kapıcılık 30 Ağu

Ankara mobil kapıcılık hizmetleri çok yaygın bir şekilde sağlanmaktadır. Bu kapıcınız size her gün değil de önceden belirlediğiniz düzenli aralıklar ile kapıcılık hizmet sağlar ve memnun kalacağınız bir hizmet verir. Apartmanınızda sabit olmayan bu kişi belirli zaman aralıkları ile apartmanınıza gelerek sizin apartmanınızın her türlü ihtiyacınızı karşılama açısından yardımcı olur. Bu kişiler sayesinde apartmanınız her zaman için temiz ve düzenli bir şekilde kalabilir. Dilerseniz günlük olarak belirleyeceğiniz saatlerde kapıcı gelerek apartmanınızdaki her türlü ihtiyacı giderir. Çöpler atılır, apartmanın giriş kısmında düzen sağlanır, genel temizlik yapılır, asansörün temizliğine dikkat edilir. Bir kapıcının yapması gereken her şeyi bu hizmet karşılığında belli miktarda bir para ödeyerek apartmanınız için sağlayabilirsiniz.

Ankara mobil kapıcılık hizmeti yaygın bir şekilde kullanılan çok sayıda apartmanın tercih ettiği bir yöntemdir. Güvenilir, adil ve temiz bir şekilde çalışacak olan kişiler önceden belirlediğiniz gün ve saatlerde apartmanınıza gelerek apartmanınızın genel düzenini sağlayabilir. Bu hizmet sayesinde aslında apartmanınız seçtiğiniz gün aralıklarında devamlı olarak temizlenir ve düzenli bir yapıya kavuşur. Bunun için önceden kapıcınızla ya da kapıcınızın çalıştığı şirketle apartmanınızın ihtiyaçlarını paylaşmanız gerekmektedir. Bu ihtiyaçlarınıza uygun olarak sağlanan hizmetler sayesinde apartmanınız temiz ve düzenli hale gelerek oldukça kaliteli bir hizmete sahip olabilirsiniz. Kapıcılık hizmeti çoğu apartmanın ihtiyaç duyduğu asla masraftan kaçılmaması gereken bir hizmettir.

Ankara Mobil kapıcılık hizmeti kapsamında alacak olduğunuz hizmetin sınırları size bağlı olarak belirlenmektedir. Bu hizmet kapsamında apartmanınızın genel temizliğinin yanında genel düzeni de sağlanır. Apartmanın giriş kapısı ve merdiven bölümü kirlenmeye çok elverişli alanlardır. Bu alanlarda yapılacak olan detaylı bir temizlik sayesinde apartmanınız her zaman için düzenli ve temiz görünebilir. Kapıcınız apartmanınızda yer alan asansörü daima kontrol eder ve buradan sorumludur. Hem temizliği hem de bakımının yaptırılması gibi asansör ile ilgili bütün süreçleri kapıcınız yönetir bu sayede herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Daima temiz ve düzenli bir apartman istiyorsanız, apartmanınızda yer alan daire sahipleri ile konuşarak bu hizmeti almaya başlayabilirsiniz.