ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Mobil Kapıcılık

Ankara Mobil Kapıcılık 6 Nis

Ankara Mobil Kapıcılık Hizmeti

Mobil kapıcılık hizmetinde Apartmanlarda sabit bir kapıcı yerine belirlenen zamanlarda kapıcılık hizmeti sağlanmaktadır. Apartman ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, günlük çöp alımı, bahçe bakım ve temizliğini sizde mobil kapıcılık hizmeti alabilirsiniz. Mobil kapıcı hizmeti ile uygun fiyata sabit kapıcı hizmetinden faydalanırsınız. Sürekli personel çalıştırıp, Maaş,sigorta, muhasebe, izin ile ilgilenmezsiniz sadece bir telefon edip Temizlik şirketi ile muhatap olup aysonu sadece mobil kapıcılık hizmetini fatura karşılığında ödersiniz. Ankara Mobil kapıcılık hizmeti ile çok güvenli, kaliteli, uzman personel ile en ekonomik temizlik hizmet alımı sağlarsınız. Ankara Mobil kapıcılık ile tüm sorunlar ve sıkıntılı işler yerinede sorumluluk yerine hizmet satın alırsınız

Binanıza gelen mobil kapıcı personellerinin sigorta primleri temizlik firmamızca karşılanmaktadır. Apartmanda kullanılan temizlik malzemeleri firmamızca karşılanır, sizden ekstra ücret talep edilmez. Apartman kat ve daire sayısına ve seçeceğiniz hizmetlere göre farklı  ücret belirlenmektedir. ödeme şekilleri Aylık fatura karşılığında ödeme yaparsınız.
Ada  Temizlik ve Kapıcılık olarak, sektörde uzman temizlik personelimiz ve uygun fiyatlarımız ile kaliteli hizmet vermekteyiz. Ankaranın tüm semtlerine temizlik hizmeti sunmaktayız.

Ülkemizde yeni çıkan apartman yönetmeliği geregince Artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler ile sabit kapıcı istihdam edemeyen Site ve daireler Ankara mobil kapıcılı hizmetinden çok düşük malitler ile  apartman sakinlerinin sorunu olan ortak kullanım alanlarının temizlik işlemi Ankara Ada Temizlik Bina Temizliği ve ev temizliğiniz ile sorun olmaktan çıkıyor. Ankara Temizlik Şirketleri kapıcılık hizmetleri ile siz de apartmanınızın ev temizlik hizmeti , çöp toplama ve bahçe ve bağ  bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata temizlik sektöründe tecrübeli mobil kapıcı Ankara tarafından yapılmaktadır.

Tel: 0312 969 7783