ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Otel Temizliği

Ankara Otel Temizliği 8 Mar

Ankara Otel Temizliği

Günümüzde otel yönetimleri otellerde konaklayacak insanların memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmaktadır. Bu yüzden bu doğrultuda önlemler almaktadır. Çünkü bir otelin yapacağı en ufak bir hata bu otelin ismine zarar verilmesine sebep olmaktadır. Bu otellerde konaklayacak müşteriler konaklayacakları otelleri önceden otel reklamı yapan internet sitelerinden araştırıp bulmaktadır. Bu sitelerin otel değerlendirme sayfalarında bu otellerde konaklayan insanların yapacağı olumsuz bir değerlendirme otelin prestijini olumsuz etkileyecektir. Buda otele maddi ve manevi açıdan kayıp yaşatacaktır. En kötü ihtimalle otelin kapanmasına sebep olacaktır. Bunun için otellerde konaklayacak insanların aradığı en önemli etkenlerden bir tanesi otel temizliği olarak geçmektedir. İnsanlar otel temizliğine önem vermeyen otellerde konaklamayı tercih etmemektedir.

Ülkemizde bu özelliği ön planda tutan oteller otel temizliğini belirli bir plan çerçevesinde gerçekleştirmektedir. Genelde otel odalarının iç ve dış temizliği ön planda tutulmaktadır.  Banyo ve tuvaletlerin ise sürekli temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizleme işleri genellikle temizlik firmalarına verilmektedir.  Ankara Ada Temizlik tanınan temizlik firmalarından bir tanesidir. Deneyimli ekibiyle çalışan Ada TemizlikAnkara’da ismini duyurmayı aşmış ve alanında başarılı olmayı başarmıştır.  Firma çalışma planını hazırladıktan sonra otel yönetimine planı verir. Ayrıca  yapılan çalışmaları ve personel durumunu  düzenli olarak otel yönetimine bildirir. Firma temizlik konusunda hiçbir sorun kalmayacak şekilde işini tamamlar.

Ankara Temizlik Firması otellerin planlarına uygun doğrultuda konukların sağlıklı bir şekilde konaklamasını sağlamaktadır. Genellikle Ankara’da hizmet veren firma aynı zamanda şehir dışına da hizmet vermektedir. Özellikle turizmin yoğun olduğu şehirlerde önemli işlere imza atmaktadır. Ve şehir dışında da oldukça başarılı bir işlere imza atmaktadır. Firma ile çalışmak isteyen otel yöneticileri Şan Temizlik sitesine ulaşabilir ve firmanın iletişim bilgilerini ve firma hakkında daha çok bilgi edinebilir. Aynı zamanda site üzerinden görüşme talebinde de bulunabilir ve firma çalışma planları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bütün anlaşmalar sağlandıktan sonra firma otellerde sözleşmeli bir şekilde çalışmaya başlamaktadır. Otel yöneticileri müşteri sağlık ve müşteri memnuniyeti açısından  firma ile birlikte çalışıp kaliteli hizmet verebilirler.