ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Şirketleri 26 Nis

Ankara Temizlik Şirketleri

Ankara Temizlik Firması   Ada Temizlik 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil Ankara genelinde hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir.

Eşyalı Detaylı Ev Temizliği

Detaylı ev temizliği için temizlik firmamız malzemeleri yanında olacak şekilde en az 2 kişilik ekip göndermektedir. Bu hizmetimizi  bahar temizliği, Acil temizlik, bayram temizliği gibi düşünebilirsiniz.        Özel Çelik Parlatıcı, Parke Temizleyici, Derz Parlatıcı, Cam Temizleyici, Yağ Sökücü, Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Kireç Sökücü, Banyo tuvalet Temizleyici, Krem Temizleyici   olmak üzere özel üretilmiş sağlığa zararsız Temizlik Ürünleri kullanılmaktadır.

Ankara da Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Genel olarak Oda ve Salon Temizliği Camların peluş ve çekçek yardımıyla  ile iç ve dış temizliği (çerçeve, pervaz, mermerler dahil) Lamba, priz, tablo, rafların temizliği

Halıların süpürülmesi ve koltukların süpürülmesi. Silinmesi (istenirse  EXTRA bir fiyat istenilir.koltuk yıkanması artı bir personel ve koltuk yıkama ekipmanları tedarik edilir temizlik fiyatı harici fiyatlandırılır.)

Tüm kapıların silimi, boya kir. varsa buharla temizliği, Parkelerdeki tozların süpürgeyle çekilmesi  ve  paspas yapılması, İnşaat  ve  tadilat sonrası boş evlerde kuru köpük  ve  ıslak vakum makinasıyla temizlik ve hijyeni sağlanır.

Duvarların mikro fiber mopla tozunun alınması ( isteğe bağlı buhar makinası ile silinmesi )

Mutfak Temizliği

Islak zeminlerin (fayans, seramik, mermer vs.) yıkanıp ıslak vakumla çekilmesi, Siyaha dönüşmüş derzlerin kimyasalla parlatılması Temizlenmesi (%90  garanti verilir.)

Dolapların dışı, boşsa iç temizliği ( giysi dolabı, buzdolabı, vitrin, çekmece vs. ) Aspiratör, fırın ve civardaki yağların yağ çözücü sıkıldıktan sonra buharla temizlenmesi, Buzdolabı ve fırın içi boşsa temizliği, Lavabo, banyo ve tuvalet temizliği,Banyo dolapları iç dış temizliği,Tuvalet, küvet, duşa kabin, batarya veya jakuzi yıkanması ve parlatılması.Banyo ve tuvaletlerin asidik ürünlerle bakterilerden arındırılması buharlı makinalar ile sterilize edilmesi.Fayanslarda duvarların yıkanması ve bezle silimi yapılmaktadır.

Garantisi verilemeyen noktalar

Özellikle İnşaat sonrası temizliklerde ve Tadilat sonrası Temizliklerde karşılaştığımız bağzı sorunlar şöyledir.

Beyaz pimapen değil ama kahverengi pimapenlerin arasındaki varsa boyalar tamamen çıkmayabilir .(nedeni ahşap görünümlü ve kılcal olukların olması ve buralara müdehalelerin çok kısıtlı ve zarar verilecek kadar narin olmasından kaynaklana bilir )

Derzler parlatılırken dolguya zarar vermemek adına solüsyon su ile karıştırılmaktadır.

Kumaşlarda (halı, koltuk, divan, sandalye) &100 leke giderme garantisi verilmemektedir.

Ödemeyi iş bitiminde müşteri memnuniyet formunu olumlu şekilde doldurduktan sonra personelimize   NAKİT  olarak veya hesap numaramıza  mesai saatleri içerisinde  havale / eft yoluyla        yapabilirsiniz.

Temizlikten Memnun Kalacak Mıyım?

Her insanın temizlik anlayışı ve beklentisi farklıdır. Ankara Temizlik şirketi, temizlik soyut bir kavramdır, bu sebeple sunulan hizmetin mümkün olduğunca somut hale getirilmesi gerekmektedir. Ada Temizlik Şirketi olarak yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı yukarıda kalem kalem sayarak, fiyatları da ekleyerek müşterinin sonradan bilgisi dahili olmadığı bir durumla karşılaşmamasını temenni ediyoruz. Diğer bir konu da hizmet sektöründe her zaman personel, zaman, maliyet, motivasyon, tecrübe gibi unsurlar farklılık arz ettiği sürece sunulan hizmetin kalitesi de değişecektir. Ancak bu konularda herhangi bir aksama yaşanmaması için aldığımız önlemleri sıralayabiliriz. Bizim için önemli olan problemlerle karşılaşıp sonradan müşteriye bahane uydurmak yerine olay ve sorun vermeden gereken tedbirleri  zamanında almaktır.

İnşaat sonrası Temizlik

Ankara Ada Temizlik Şirketleri Tam Profesyonel  İş Teslimatı

Ankara Temizlik Firmamız ev ve ofis temizlik genel temizlik ve Ankara inşaat sonrası daire Temizliği, villa ve dış cephe temizliği gibi bir çok konuda sizlere Özenle  hizmet vermektedir.

Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili seçeneklerden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Temizlikte profesyonel ekiple, evinizi  1 günlüğüne bize teslim edin ve elinizi bile kıpırdatmadan en ince detaya kadar her Temizliğinizi sağlayalım.

Her zemine uygun kimyasal ve parlatıcılarla evinizde mükemmel temizlik hizmetini alacaksınız.

Kullanılan tüm temizlik bezleri süngerler ve mutfakta kullanılan temizlik kovası sıfır malzemedir.

Kullanılan Tüm Temizlik Ürünleri Üniversal Kalite Belgeli Ürünleridir. Ada Temizlik Güvencesi Altındadır,

Ankaranın Tüm İlçe ve mahallelerine Temizlik servisimiz vardır. Temizlik fiyatları konusunda 24 saat bilgi alabilirsiniz. Temizlik Garantisi  1 Günde Teslim Garantisi verilmektedir.

Tüm ürünler bizden 1 günde teslim ve temizlik garantisiyle ekibimizle evinizdeyiz Ankara  temizlik Garantisi ile kesintisiz hizmet.

Ayrıntılar için ev ve ofis temizliği ve uygulamalarımıza bakınız.  Temizlik Şirketleri Ankara Temizlik Firması  AdaTemizlik, 7/24 bütün ekipmanlar ve bütün temizlik malzemeleri dahil Ankara genelinde hizmet vermektedir. Malzemeler konusunda hiçbir şeye karışmanıza gerek kalmadan ve verilen fiyatın dışında ekstra hiçbir ücret talep edilmeden tamamen kullanıma hazır bir şekilde eviniz teslim edilmektedir.

Ankara da Son Yıllarda İnşaat Sektörünün Gelişmesiyle Ev Kredilerinin Kolaylaşması Sonucunda Ev Alımlarının ve İnşaatların Hızlanması Sonucunda Bir İhtiyaç Haline Gelen İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri kaliteli Personel ihtiyacı doğurmuştur. Bu yüzden de  bir Çok Temizlik Firması Bu Alanlarda Faaliyet Göstermeye Başlamıştır. Bunun neticesi olarak Yanlış Temizleme Hijyen Eksikliği Gibi Sorunlar Baş Göstermeye Başlamıştır. İnşaat Sonrası Temizlikte Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Konulardan Biri Olan  moloz yıkıntı boya gibi atıkların temizlenmesi sırasında kimyasal maddeler kullanıldığından evde yasayan çocuk ve yaşlılar için bir risk taşımaktadır. bunların önlenmesi  için temizlik Yapılmadan Önce Temizlik Yapılacak alanın iyi bir açıklama ile belirtilmesi gerekmektedir. Bunların Nedenleri İnşaat Sonrası Temizlik yapılacak  ev veya İş yeri Metre Karesi Kullanılan Boyanın Tabi Yapısı Ve Özelikleri  özellikle Duvar Silimi Yaparken Kullanılan Malzeme Seçimi İçin çok dikkat edilmesi gereken önemli malzeme ve detaylar vardır.

Evde Mermer Yada Parke  durumuna Göre kullanılacak Temizleme Ürünlerini Seçimi Sanayi Tipi Ürünler tercih edilmelidir.Çankaya Temizlik Şirketleri,Batıkent Temizlik Şirketleri,Mamak Temizlik Firmaları,Altınağ Temizlik Şirketleri,Bağlıca Temizlik Şirketleri,Çakırlar Temizlik Şirketleri,Yenimahalle Temizlik Şirketleri,

Kapı Pencere Gibi Hijyenin Olmazsa olmaz alanlarının Belirlenmesi  çelik Kapılar veya Ahşap Kapılar  için Özel Malzemelerin  Kullanılması  Çok önemlidir. İhtiyaca Yönelik Ekipman ve Temizlik Ürünü Seçimi Yapılmalıdır.

Tuvalet Ve Banyo Gibi Yerlerde Kullanılacak Malzeme Seçimi  Bunları Etkileyen Faktörlere göre Pencere sayısı , havalandırma Olanağı, Ayna ve Granit İçin Uygun Ekipmanların Belirlenmesi detay isteyen ve bu işi Ankara da En İyİ Çalışmayı sağlayan Ada temizlik.

Çocuk Odası ve Yatak Odalarında Kullanılacak Malzemeler ( Organik mi, Sanayi Tipi mi olacağı )Buharlı Temizleme Yapılıp Yapılmayacağı

Isıtma Sistemine göre Temizlik Malzeme Seçimi (Yerden ısıtma, Soba, Şömine, Kalorifer) Bunlara Göre Ekipman Temini

Bu İşlemlerden Sonra Firmamız   %99 Hijyen Garantisi  ve Bundan Sonra Hayatınızı geçireceğiniz mekanın size hazır edilmesi için  Deneyimli, Profesyonel ekibimizle Hizmetinizdedir.

Ankara Temizlik, Temizlik şirketleri, Ankara Temizlik firmaları,  Temizlik şirketi,Ev temizliği, Dış cephe cam temizliği, Dış cephe temizlik, Koltuk yıkama, Fabrika temizliği, İnşaat sonrası temizlik, Ankara Villa temizliği, ev temizliği Şirketleri, ev temizlik firması, ofis temizliği, ev ve ofis temizliği, genel temizlik, temizlik personeli, yardımcı personel, Ankara da ev temizliği yardımcı bayan, yangın sonrası temizlik, zemin temizlik Hizmetleri, zemin cilalama

 

Ankara Halı yıkama

Ankara  Halı ve Koltuk Yıkama farikası web sitesine hoşğeldiniz.

Ankara Halı Yıkama, Kilim, koltuk, battaniye ve yorğanlarınız ücretsiz servis hizmetimiz ile evlerinizden alınıp, gerekli temizlik ve overlok işleri yapıldıktan sonra evlerinize teslim edilmektedir.

950 m2 lik alanda kurulu bulunan farikamızda, ıslatma havuzları, otomatik halı yıkama makinaları, santrifüj kurutma makinaları, showroom ve kurutma odaları bulunmaktadır.

Halı, kilim, koltuk, battaniye ve yorganlarınız tamamen hijyen ortamlarda, çevreye ve malınıza zarar vermeyen temizlik kimyasalları, halı yıkama şampuanları ve sabunları kulanılarak el değmeden temizlenmekte ve özel ambalajlarımız  ile kapınıza teslim edilmektedir. Zor leke ve kirler için özel temizlik sistemleri ile temizliği yapılan halılarınız kurutma odalarımızda güneş görmeden özel olarak kurutulmaktadır.

Ekonomik fiyatlandırma, hijyenik ortamda hizmet, hızlı halı yıkama, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan halı yıkama fabrikamız yakın gelecekte sektörün lider firmalarından bir olmak amacındadır.

Ada Temizlik Şirketleri  Profesyonel  Temizlik Hizmetleri

Yangın Sonrası  Temizlik Hizmetleri

Ankara da Yangın sonrası temizlik şirketi  olarak uzman afet sonrası ekibimizle yangın sonrası  ev, ofis, depo, fabrika vb tüm mekanların ÜCRETSİZ keşifle incelenmesini talep edebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Meskenin durumuna göre  personel, makina ve kimyasal envanteri çıkarılır, 1-2 gün arasında meskeninizin en kısa sürede  eskisinden daha iyi bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Ankara Yangın sonrası temizlik  nasıl yapılır sorusunu cevaplamadan önce acilen yapılması gereken işlemleri sıralayalım.

Yangın sonrası Öncelikli yapılacaklar kaba temizlik ve ince temizlik işlemi olarak iki sınıfta ele almak gerekir. Öncelikle kaba pislik uzaklaştırıldıktan sonra  boya-badana ustası, tadilat işleri yapılmalı, daha sonra yangın sonrası halı-koltuk yıkama, yatak yıkama ve genel temizlik hizmeti veren firmalar çağırılmalıdır. Profesyonel yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu işlemleri entegre olarak sizlere sunmaktadır.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

1-Yangın çıkan meskenin zehirlenmelerin önüne geçmek amacıyla  hava alması sağlanmalıdır.

2-Deforme olmuş eşyalar ve kaba pislikler ve çöpler mekandan uzaklaştırılmalıdır.

3-Temizlik yapılırken genellikle yangın islerinin sirayet ettiği  tavandan tabana doğru bir sıralama yapılmalıdır. Çöpe atılmayı bekleyen bezlerle is ve kurumların kabası alınmalıdır. Boya badana ustası bundan sonra çağırılmalıdır.

4-Koltuk ve halıların dezenfekte edilmesi işlemi mutlaka  antibakteriyel kimyasallarla yapılmalıdır.

5- Perde, battaniye, yastık ve yorgan gibi ultra hijyen gerektiren ev eşyalarının evden alınarak yıkama fabrikalarında temizliği yapılmalıdır.

6-Yangın sonrası boya badana yapılırken  yerlere komple poşet serilmeli, yerlerdeki boyaları çıkarmak için temizlikçilere fazladan ücret ödememe konusunda dikkatli olmalısınız.

7-Dekore edilecek alanlar tespit edilmeli;  tesisatçı, parkeci, alçıpan ustası, fayans ustası çağırarak profesyonel destek alınmalıdır.

8-genelinde ucuza uygun fiyata yangın temizliği hizmeti verdiğini söyleyen firmaların referanslı ve kurumsal olup olmadığına dikkat etmelisiniz; aksi takdirde  eski firmaya ödenen ücret + yeni firmaya ödenen ücret , eve verilen ekstra zarar , gereksiz sıkıntı  gibi bir maliyetle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ankara Temizlik Hizmetleri yangın sonrası temizlik işlemleri için tecrübeli ekip ve kaliteli ekipmanlarıyla tüm Ankara da 7/24 hizmet vermeye hazırdır. Bunun için firmamıza telefon edebilir,  Ücretsiz   keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde bilgi almak için 0312 969 77 83 telefondan bize ulaş