ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Buharlı Duvar Silimi

Buharlı Duvar Silimi 13 Kas

Buharlı Duvar Silimi

Ev temizliği esnasın da en çok zor olan yerlerden biri tüm bayanlar için duvarlardır. Hem boyalı duvarlar hem de kağıtla kaplı duvarların temizliği çok zordur. Duvardaki boyanın zarar görmemesi hem de kağıtların zarar görmemesi için her temizlik malzemesi de kullanılmamaktadır. Bayanların genellikle duvar silimin de boyları üst taraflara yetişememektedir. Bu da bayanlar için oldukça zor bir durumdur. Bunların yanında çalışan bayanlar ya da küçük çocukları olan bayanlar duvar temizliği için zaman bulamamaktadır. Ama herkesin de bildiği üzere duvarların hijyen olması hem çocuklar için hem de kişi için oldukça büyük bir önem taşımaktadır.
Çünkü temizliğin olmadığı bir yerde hastalık yapıcı tüm bakteriler kol gezmektedir. Tüm bu zorlukların kalkması için temizlik şirketleri harekete geçmiştir. Duvarlarınız ne kadar kirli olursa olsun tükenmez kalem izleri gibi zorluk lekeler olsun bu şirketlerin tümü kendi yöntemleri ile duvara zarar vermeden temizlemektedir. Ama eğer ki sizde ben temizlik maddelerine güvenmiyorum içinde insan sağlığına zarar maddeler var diyorsanız yada temizlik malzemelerine alerjiniz varsa duvarlarınız gene de çok güzel bir şekilde temizlenmektedir. Bu temizlik ise buharlı duvar silimi makinaları ile gerçekleşmektedir.
Nasıl diye soruyorsanız buharlı duvar silme makinaları 150 derece ve üstü buhar ile duvarlarınızı derinlemesine temizlemektedir. Bu yöntemi siz kendiniz uygulayamasanız da temizlik şirketleri sizin yerinize bu temizliği makinalar yardımı ile yapmaktadır. Temizlik şirketin evinize gönderdiği uzman personeller bu makinaları kullanarak duvarınızdaki boylara ya da duvar kağıtlarınıza zarar vermeden tertemiz yapmaktadır. Özellikle duvar kağıtlarınız yapılırken kenarlarında kalan yapışkanlar kötü bir görünüm göstermektedir. Buharlı duvar silme makinaları ile kötü görünümden de zahmetsiz bir şekilde ve kolayca kurtulabilirsiniz. Bu yöntem hem sizin için hem de firmalar için oldukça kolay bir yöntemdir. Son zamanlarda temizlik firmaları bu yöntemi daha sık kullanmaya başlamıştır. Hem kolaylığı hem de bir numara hijyen olması ile oldukça tercih edilmektedir. Sizde zamandan kazanmak ve duvarlarınızın yeni boyanmış gibi, daha parlak ve güzel görünmesini istiyorsanız Ankara buharlı duvar silimi yaptırmanızı öneririz.

İletişim için : 0312 969 7783