ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Çankaya Ev Temizliği Şirketleri

Çankaya Ev Temizliği Şirketleri 18 May

Çankaya Ev Temizliği Şirketleri

Her gün saatlerce vaktimizi harcadığımız, yemek yediğimiz ve uyuduğumuz evlerimizin temizlik işlemleri çok önemlidir. Bireysel anlamda zamanı olmayanalar yada bu hizmeti uzman firmalardan almak isteyenler için Ankara Ev Temizlik Şirketleri olarak hizmet sağlıyoruz. Temizlik Firmamız alanında çok uzman bir şirkettir. Bölgede rakipsiz hizmet ve sunmuş olduğumuz fiyatlar bulunmaktadır. Evinize aait tüm gereksinimleri karşılıyoruz. Eksiksiz bir şekilde tabandan tavana kadar temizliyoruz.

Evinizin camları en fazla kirlenen ve dışarıya açılan alanlardır.Çankaya Ev Temizliği Şirketleri, Özel kimyasallarla camlarınızı temizliyor ve yağmur sularına karşı çok daha dayanıklı bir cam yaratıyoruz. Özel aparatlar, kaliteli kimyasallarla bu hizmeti sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimiz Ankara Ev Temizlik Şirketleri arasında ayrıcalıklı olarak sunulmaktadır. Evlerinizin özel alanları için buharlı temizleme hizmetleri sunuyoruz. Duşa kabin, banyo ve lavabo gibi alanlar bakteri yuvalarıdır. Bu alanların özel kimyasallar ve modern uygulamalarla temizlenmesi gerekir. Bizde bu alanları %100 hijyen hale getiriyor ve her yeri pırıl pırıl yapıyoruz.

Tüm duvarlarınızı özel kimyasal maddeler ve malzemelerle temizliyor ve ilk günkü gibi yapıyoruz. Duvar temizleme işlemi sona erdiğinde gözlerinize inanamayacak ve sanki yeni boyanmış gibi sanacaksınız. Son teknoloji vakum makineleri ile koltuklarınız yerinde yıkanmaktadır. Püskürtme ve emiş gücü yüksek bu cihazlarla koltuklarınız yıkanmakta ve kurutulmaktadır. Evinizin evize gibi aksesuarları detaylı bir şekilde temizlenecektir. Ankara Temizlik Şirketleri yerinde halı ve halıfleks yıkama hizmetimiz mevcuttur. Dileyen müşterilerimiz için bu hizmet sağlanmaktadır. Evinize ait tüm zeminler uygun malzemelerle temizlenecektir. Bu alanlar özel vakumlu makineler sayesinde son derece hijyenik bir hale getirilecektir. Doğalgaz peteklerinizin temizliği işlemleride bu kapsamda yapılacaktır.

Biz Ankara Ev Temizlik Şirketleri arasında lider ve öncü bir konumdayız. Evinizin en hassas ve önemli noktası şüphesiz mutfaktır. Bu alanda yemek pişirilir, servis edilir ve beslenme ihtiyacı bu alanda giderilir. Yemek kokuları, buhar ve yağlar sonucu çok fazla kirlenme ve bakteri gibi maddeler ortaya çıkmaktadır. Bu alan için ayrı bir önemle işlem yapıyoruz. Mutfak dolapları detaylı şekilde temizlenecektir. Buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi alanlar çekilecek ve her taraf detaylı olarak temizlenecektir.

İletişim: 0312 969 7783