ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Detaylı Ev Temizliği

Detaylı Ev Temizliği 16 Kas

Detaylı Ev Temizliği

Eviniz de detaylı ev temizliği yapmak istiyorsanız oldukça zahmet vermeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra güvenilir bir ev temizliği yapan bir şirket de bulmanız gerekmektedir. Detaylı ev temizliği deyince akla evde bulunan her eşyanın temizliği akla gelmektedir. En zor temizliklerden biri olan detaylı ev temizliği bir o kadar da yorucu bir iştir. Bunların başında gelen halılardır. Çünkü en çok kirlenen ve mikrobu barındıran eşyalardan biridir. Halılar; yün veya sentetik, uzun, kısa ya da sık tüylü olarak gruplara ayrılmaktadır.
Durum böyle olunca temizleme yöntemleri de farklılık göstermektedir. Her halı için uygun temizleme ürününü kullanarak silebilir yada halı yıkama makinanız varsa yıkabilirsiniz. Eğer bu işte yorulmak istemiyorsanız halı yıkama firmalarına halılarınız verebilirsiniz. Bunun yanı sıra perdelerinizin temizliği de oldukça önemlidir. Herkesin bildiği üzere evin dekorunu tamamlayan en önemli parçalardan biri perdelerdir. Perdelerin temizleme yöntemleri yapıldığı kumaşa göre değişiklik göstermektedir. Eğer ki kendiniz temizlemek istiyorsanız gerekli temizlik malzemesi ile çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz. Başka bir seçenek olarak da kuru temizlemeye verebilirsiniz.
Derin temizliğin en önemli bir diğer parçaları ise yatak, yorgan ve yastıklardır. Eğer içleri boşaltılabilen parçalar var ise onların içleri boşaltılarak dış yüzleri yıkanabilir. Daha sonra kabartarak içlerini doldurabilirsiniz ya da gerekli firmalara vererek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ev aksesuarlarının temizlenmesi ise zaten her gün tozlarının alınması gereklidir. Detaylı ev temizliğini yaparken bu parçaları gerekli malzemeler yardımıyla güzelce temizleyebilirsiniz. Eğer ki cam eşyalarınızı temizlemek istiyorsanız da bulaşık makinasında yıkayabilirsiniz ya da deterjanlı suda temizleyebilirsiniz.
Daha birçok evinizde bulunan detaylı eşyaların temizliğini yaparak evinizi temizlemiş olursunuz. Eğer ki ben bu temizlikle zaman kaybetmek istemiyorum ve ailemle zaman geçirmek istiyorum hem de yorulmak istemiyorum diyorsanız temizlik şirketleri ile anlaşabilirsiniz. Bu sayede hem çalışan bir bayan iseniz tatil günlerinizi tertemiz bir evde dinlenerek geçirebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlar da işini yapan güvenilir temizlik firması ile anlaşabilirsiniz. Böyle hem bütçeniz zarar görmemiş olur hem de siz yorulmadan tertemiz bir eve sahip olmuş olursunuz.

Tel: 0312 969 7783