ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Gölbaşı Villa Temizliği

Gölbaşı Villa Temizliği 26 Ara

Gölbaşı Villa Temizliği

Villa Temizliği ve ofis temizliklerinde detaylı ve ince temizlik hizmeti veren Temizlik firmamız,sizlere uygun olacak temizlik türü ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz istekleri ve arzuları doğrultusunda sağlıklı ve temiz bir ortam sağlamak için çalışmalarımız sürmektedir. Günümüz şartlarından her insanın çalışması gerekmektedir.villa temizliği işi oldukça zor ve profesyonel temizlik firmaları tarafından yapılması en doğru seçenektir. Bu yüzden de çalışma ortamlarının temizliği çok önemlidir. Günün büyük bir kısmını orda geçirmektedirler. Kullanmış olduğunuz çalışma alanında birçok insanında bulunduğu göz önüne alınırsa kirlenmesi daha çabuk gerçekleşmektedir. Kullanmış olduğunuz ofisin haftalık veya aylık temizliği yapılmalıdır. Hijyenik ve rahat bir ortamda çalışmanız yapmış olduğunuz iş de yoğunlaşmanıza ve daha verimli çalışmanıza yol açacaktır.
Ankara Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik, Temizlik Şirketleri, Ankara Temizlik Firmaları, Temizlik Firmaları Ankara, Ankara Ev Temizliği, Ankara Ofis Temizliği, Ankara Temizlik Hizmetleri, Çankaya temizlik Şirketleri, Ankara inşaat Temizliği, Ankara inşaat Sonrası Temizlik, Ankara Buharlı Temizlik, Gündelikçi kadın, Ankara temizlik merkezi, Ev Temizliği Şirketleri, Ankara Ev Temizliği, Ankara Yangın Temizliği, Yangın Temizliği Ankara, Su Basma Temizliği, Ankara Su Basması Temizliği, Gündelikçi Kadın Temini, Ankara Temizlik Merkezi, Ev Temizliği Şirketleri,Çankaya ev Temizliği,Yaşamkent Temizlik Firmaları,Çankaya Temizlik Firmaları,Ankara ev Temizliği,
Ofis Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Çalışmalarınızı sürdürdüğünüz ofiste bulunan bilgisayar, masa, sandalye, wc ve mutfak gibi kullanılan yerlerin hijyen kurallarına uyulması gerekmektedir. Ofisinizde oluşan bakteri yuvalarının detaylı bir şekilde temizliği yapılması gerekmektedir.Ankara Temizlik Şirketleri ve Ankara Temizlik Firmaları Personelinin çalışmalarını yaptıkları zaman günümüz şartlarına uygun teknolojik malzemeler kullanılmaktadır. Bu tür özelliklerden  dolayı da müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Ofis ve villa  Temizliği Yapılışı

Çöp Kovaları Boşaltılır:

Çöp poşetinin kirli, ıslak, yırtık olup olmadığına bakılmalıdır. Islak olan çöp poşeti her gün değiştirilmesi gerekmektedir.

Düz Alanların Temizliği:

Yerde bulunan süpürgelik üstünden başlayarak toz olan yerlerin alınması gerekmektedir. Ofiste bulunan tablo, pano, ayna gibi aksesuarların tozlarının alınmasına dikkat edilmelidir. Toz alınma işlemleri yapılan tek bir bez kullanılmaktadır.

Telefon ve Masaüstünde Bulunan Cihazların Temizliği

Telefonla konuşma esnasında nefes alıp vermek ve cilt temasından dolayı kullanmış olduğunuz telefonların temizliği önemlidir.Ankara Temizlik Şirketleri Telefon temizliği yapılırken ayrı bir bez kullanılmaktadır. Masaüstünde bulunan bilgisayar, hesap makinası gibi sık kullanılan malzemeler silinir. Bilgisayar ekranı silinirken kuru bez olmasına dikkat etmekteyiz.

Masaüstü Temizliği

Masa temizliği yapılırken sağdan başlayarak sola doğru silinir. Silim işlemi yapılırken üzerinde bulunan eşyalar kaldırılır. Masa üstünde leke kalmaması için silme işi bittikten sonra tekrar kontrollü yapılmaktadır.Gölbaşı Temizlik firmaları ve İncek Temizlik Firmaları.

Zeminde kullanılan halı vakumlama yöntemi ile temizlenir. Vakumlama işlemi yapılırken masa alttı ve çöp kovasının çevresi dikkate alınarak temizleme işlemi yapılır.