ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

ANKARA ADA TEMİZLİK DIŞ CEPHE VE CAM TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

ADA Dış Cephe Cam Temizliği

PortfolioSon zamanlar da plaza tarzı olan binaların artması ile birlikte dış cephe cam temizliği oldukça önem arz etmektedir ve artık dış cephe temizliği bir şirket haline gelmiştir. Ancak dış cephe cam temizliği amatör eller tarafından yapıldığı takdir de maddi olarak mağduriyete uğrayabilirsiniz. Dış cepheleriniz ve camlarınız yanlış uygulamalar sonucu kalıcı hasarlara kurban gidebilir ve bu durum sizler için hem maddi hem de manevi yönden kötü etkilenmenize sebep olur. Bunlarla birlikte zamandan kayıp ve işlerinizin aksaması gibi durumlar da takip eder. Ancak bilinçli ve profesyonel eller tarafından yapılan bu işlemler sonucunda dış cephe ve camlarınız bir bakıma yeniden doğar. Bu yüzden ADA dış cephe temizlik şirketi ile sizlere en iyi hizmeti sunarak dış cephe camlarınızın yağmur, kar ve toza karşı en yüksek derece de korunmasını sağlar, kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet vererek dış cephe ve camlarınız adına elimizden gelenin fazlasını sunarak sizlerin memnun etmeyi amaçlarız. İşimiz bittikten sonra sizden gelen bir güler yüzü kendimize ödül biliriz ve insan ilişkilerine de önem veren lisanı yerin de olan kadromuz ile sizlere alışagelmiş olan hizmetlerden farklı bir hizmet sunmayı amaçlarız.

Aslında dış cephe cam temizliği genellikle ertelenen ve sürekli gereksiz görülen bir işlemdir. Ancak şirketiniz veya ofisiniz adına bu işlemin yapılması zorunludur. Neden dış cephe cam temizliği yapılmalıdır? Dış cephe cam temizliğinin yapılması çok önemlidir çünkü her zaman dışarıdan görünüm bir insan için en önemlisidir; bu durum insanların dikkatini çekecektir. Örneğin camları silinmemiş olan binaların dışarıdan olan kötü görüntüsü, bulunan binanın değerinin ve kalitesini düşük gösterir ve çalışanlar içinde kötü bir intiba bırakmaktadır. Estetik olmayan bir görüntü ile birlikte bu kirler yüzünden binaya yeterince güneş ışığı girmeyecektir. Çalışma ortamının güneş ile aydınlatılmaması, doğal ortamı bozacaktır. Ayrıca emin olmalısınız ki insan sürekli kirli olarak bulunduğu bir ortamdan sıkılacak duruma gelecektir; camlarınızın içeriden kirli olarak gözükmesi insanların çalışma verimini düşürecek derece de etki bırakabilir. Bu da şirket veya ofisiniz adına aksamalara ve belki de maddiyat olarak düşüşe kadar sürükleyebilir. Daha sayılabilecek olan bu sorunların oluşmasını engellemek için hemen firmamızla iletişime geçebilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Her türlü konu da dış cephe temizliği veren firmamız müşteri memnuniyeti ve güvenliğe oldukça önem vermektedir. Bu alanlar da özel olarak yetiştirilen profesyonel çalışanlarımız ile sizlerin memnuniyetini kazanmayı amaç biliriz. Uzun süreli bu iş içerisinde ki başarılarımız ile birçok firmaya hizmette bulunduk ve her zaman sizler için en iyisini düşünerek sunduğumuz hizmette kusur vermedik.

ADA dış cephe ve cam temizlik şirketini neden mi seçmelisiniz? Çalışanları ile birlikte hem güler yüzlü hem de hizmette kusursuz kalite sunuyor ve yılların getirdiği bu tecrübe ile alanımız da en iyi olmaya doğru adım atıyoruz. Dış cephe ve cam temizlik hizmetimiz de kullanılan sistemlerimiz sert su şartlarına dayanaklı olmakla beraber son derece performanslı ve düşük maliyet sunuyoruz. Özellikle Türkiye de ki sular Avrupa’ya göre çok serttir. Bu evimizde yapılan temizlikler de bile kendini gösterirken böylesine büyük projeli temizlik işlemleri açısından daha büyük sorunlar çıkarabilir. Bu yüzden kullandığımız sistemlerde bunu dikkate almaktayız. Ancak önemini belirttiğimiz bu durumu dikkate almadan yapılan işlemler sonucun da camlarınızın ve dış cephenizin oldukça fazla yıpranması ve aşınması durumu olacaktır. Bunun da olmaması için dış cephe ve camlarınızı bilen, profesyonel ellere teslim etmeniz gerekmektedir. ADA dış cephe ve cam temizliği hizmetinde kesinlikle bunu hedefliyoruz. Bunlarla beraber temizlik aşamasın da verdiğimiz titizliği daha sonrası için de düşünüyoruz. Çünkü temiz bir cam veya dış cephe kirlenmeye daha müsait bir ortam hazırlamaktadır. ADA dış cephe ve temizlik hizmetlerin de en uygun kimyasallar ve ilaçlar kullanılarak daha sonrası için camlarınızın daha temiz olmasını sağlıyoruz; bunu düşünerekten kullanmış olduğumuz kimyasallar yağmur suyuna akışkanlık gösterir cam üzerinde damlacıklar ile birlikte toplanan kirlerin cam üzerin de durmasını engeller ve rüzgâr ile oluşan tozlara karşı direnç sağlar, bir daha ki temizlik ihtiyacın da bu tozların güçlük çıkarmadan temizlenmesi sağlanılır. Dış cephe camlarınız özellikle saydığımız (yağmur, rüzgâr, kar) mevsimsel doğal olaylardan çok fazla etkilenirler ancak ADA dış temizlik hizmetimiz ile bu doğal olayların camlarınızı aşındırmasına izin vermiyoruz. Camlarınız ile birlikte kompozit, seramik kaplamalı cepheler en uygun kimyasal, buhar ve tazyik sistemleri ile temizlenmektedir.

Cam temizliği fiyatları konusunda ulaşım zamanı ve camın bulunduğu konum fiyatı belirleyen en önemli unsurlardır. Temizlik fiyatları konusunda en uygun fiyatlarla beraber kaliteli bir hizmet sunacağız. Özellikle temizlik fiyatların da araştırma yaparken düşük fiyatlı şirketleri tercih etmeniz daha sonrasın da mağduriyete uğramanıza sebep olabilir. ADA dış cephe ve cam temizliği hizmetin de bulunan profesyonel kadromuz ile arayış için de olmanıza gerek kalmayacak.

Özellikle camlarınız hava kirliliği, şiddetli rüzgâr gibi doğal unsurlardan oldukça fazla etkilenir ve camlarınız bu havalar da kirlenir, is olur. Bu isler uzun süre boyunca temizlenmediği sürece, camlarınız cam pası denilen katı bir tabaka ile kaplanır. Cam paslarının temizlenmesi normal kirlere nazaran oldukça daha fazla uğraş, emek ister. Bu durum fiyat açısından da verilen hizmete yansır. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için ayda en az bir kere bilinçli bir temizlik hizmetinden yararlanmanız gerekmektedir; ADA temizlik sizler için en iyisini sunacaktır. Hemen telefon numarası ile firmamıza ulaşarak hizmet talep edin. Tüm cam kaplamları dâhil olan hizmet ile birlikte pencere, vitrin camları gibi sistemlere sahip olan bina, mağaza, plaza ve çok katlı binalar için hizmet veriyoruz.

ADA dış cephe cam temizliği konusunda yıllardır sunduğumuz sayısız hizmet sayısı ile işleriniz de sizlere yardımcı olmaktayız. Firmamız dış cephe cam temizliğin de profesyonelleşmiştir ve günün 24 saatin de sizlere hizmet sunmak için bekliyor olacağız. ADA dış cephe cam temizliği hizmetimiz de fiyat konusun da anlaşma sağlanmadığı sürece hizmet vermiyoruz. Yaptığımız dış cephe cam temizlik hizmetin de genellikle lastikli cam sileceği kullanmaktayız ayrıca camlarınız da inşaat kiri gibi atıkları da camınıza zarar vermeden kazıyarak camlarınızı baştan yaratıyoruz. Tüm bu işlemlerden sonra parlatma uygulamamız ile camlarınızın estetik açıdan mükemmel olmasını hedefliyoruz. Bildiğiniz üzere bir alıcı her zaman ilk başta vitrine bakar, yani dışarıdan görünüşe bakar ve ilk görünüm ile birlikte olumlu veya olumsuz düşüncelere sahip olur. ADA dış cephe ve cam temizlik hizmetinden yararlanarak ilk görünüşünüz iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Bu amaç doğrultusunda birçok firma, ofis ve fabrikaların dış cephe temizliğini tecrübelerimizle başarı ile tamamladık. Hemen irtibat numarası ya da web sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşarak sizlere de en iyi hizmeti sunmamızı sağlayabilirsiniz. Dış cephe cam temizliği hizmetinden farklı olup, ihtiyacınız olan tüm hizmetleriniz için ADA temizlik ile irtibata geçmenizi öneririm.