ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

ANKARA ADA TEMİZLİK EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

ANKARA ADA TEMİZLİK EV TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ

PortfolioYaşam alanlarımızın düzenli ve temiz olması hem yaşamı kolaylaştırmak için önemlidir hem de sağlık açısından gereklidir. Temizlik konusunda ne kadar hassas olsak da her seferinde gereken önemi gösteremiyor olabiliriz. Bunun birçok sebebi vardır. Yanlış ürünler kullanıyor olabiliriz, yeterli zaman bulamıyor olabiliriz, temizlik bizim için çok yorucu olabilir ya da temizlik yapmaktan hoşlanmıyor olabiliriz. Gerçekten de temizlik çok zahmetli ve vakit alan bir iştir. Ayrıca yanlış uygulamalar nedeniyle eşyalarımıza zarar verdiğimiz zamanlar da olur. Ya da herhangi bir hasarı ya da kirliliği gideremediğimiz olur. Mesela halılarımızı evimizde kendi çabamızla temizlememiz mümkün değildir. Duvarlarımızın temizliğini de aynı şekilde tam olarak sağlayamayız. Elimizden geleni yapsak da gerçek anlamda bir hijyen olmayacaktır. Günümüzde birçok insan ev temizliği için yardımcı olacak kişilerden hizmet alıyor. Ancak kendileri de temizlik işine dâhil oluyorlar. Ev temizliği hizmetini daha kaliteli ve profesyonel olarak satın alabileceğiniz bir firma var. Ankara ADA ev temizliği hizmeti size evinizde sahip olmak istediğiniz temizliği ve düzeni profesyonel olarak sunuyor. Firmamızın temizlik hizmetleriyle eviniz derinlemesine temizlenir ve hijyen sağlanır. Ankara ADA temizlik firması olarak ev temizliği konusunda en ince ayrıntısına kadar özenle hizmet vermeyi garantiliyoruz.

Profesyonel ekibimiz, modern temizleme cihazları ve kaliteli temizleme ürünleri kullanarak evinizi tam da istediğiniz gibi dikkatle temizlerler. Öncelikle evinizde temizlik yapılacak alanlar gözden geçirilir, hizmet beklentisi görüşülür, özellikle temizlenmesi istenen yerler belirlenir, çalışma planı oluşturulur. Böylece gerekli malzemeler temin edilir. Temizlenecek her alan ve eşyanız için gerekli olan malzemeler mutlaka bulundurulur. Ev temizliğinin parçası olan tüm alanlar, mutfak, banyo, odalar, koridorlar, balkonlar, duvarlar, yerler ve camlar derinlemesine temizlenir. Evin tüm alanları ve içinde bulunan tüm eşyalar gözden geçirilir. Eksiksiz bir temizlik hizmeti sağlanır.

ProductMutfak temizliği oldukça önemlidir. Mutfakta hijyen sağlamak sağlığımız açısından gereklidir. Mutfak temizliğinde beyaz eşyalar gereken özen gösterilerek temizlenir. Lavabo ve dolaplar temizlenir, isteğe bağlı olarak dolapların içleri boşaltılır ve dolaplarda bulunan tüm eşyalar derinlemesine temizlenir. Duvarlar ve yerler silinir. Tezgâh ve tavan temizlenir. Mutfağınızın her noktasında hijyen sağlanır. Mutfak temizliğinin her aşamasında gerekli ve uygun temizlik malzemeleri kullanılır. Beyaz eşyalarınız asla zarar görmez.

Banyo ve tuvalet temizliği ev temizliği konusunda en önemli konulardan biridir. Mikropların en fazla bulunduğu banyo ve tuvaletler, iyi temizlenmediğinde çeşitli rahatsızlıklara neden olabilir. Bu alanların ciddiyetle dezenfekte edilmesi gerekir. Deneyimli ekiplerimiz tarafından kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak banyo ve tuvaletlerinizde eksiksiz bir temizlik ve hijyen sağlanır. Bu alanlar öncelikle dezenfekte edilir. Duşakabin, tuvalet, küvet, lavabolar ve klozet gibi fazla mikrop bulunduran alanlar özenle temizlenir. Zamanla sararan yerler beyazlatılır, fayanslar ilk zamanlardaki görünümüne kavuşturulur, bütün alanlar hiçbir mikrop kalmayacak şekilde dikkatle temizlenir. Yerler, duvarlar ve tavan silinir. Banyo ve tuvaletlerinizde eksiksiz bir temizlik yapılır. Banyo dolaplarınız da derinlemesine temizlenir. Profesyonel ekibimiz, banyo ve tuvalet temizliği konusunda uygun malzemeleri kullanarak sizlere tam bir hijyen sağlayacaklardır.

ProductEv temizliğinin en önemli aşamalarından biri de odaların temizliğidir. Salon ve odaların temizliğinde mobilyaların hasar görmemesi için dikkatli ve özenli davranmak gerekir. Vitrinler, dolaplar ve sehpalar isteğe bağlı olarak içleri boşaltılıp derinlemesine temizlenir, içlerindeki ürünler de aynı şekilde temizlenip yerleştirilir. Koltuklar ve diğer mobilyalar silinir. Yerler, duvarlar ve tavan temizlenir. Elektronik aletlerin temizliğine gereken dikkat gösterilir. Ayrıca hali ve kilimlerin temizliği de hizmetimize dâhildir. Salon ve odalarınıza derinlemesine temizlik ve ferahlık kazandırılarak rahat bir yaşam alanı sunulur.

Camların temizliğinde güvenle çalışılır. Camların her iki yüzü ve pencere mermerleri özenle temizlenir. Balkon temizliğinde yerler, duvarlar ve balkon demirleriniz kirlerinden arındırılır ve titizlikle temizlenir. Evinizin her alanında gereken özen gösterilir.

Ankara ADA temizlik firması, ev temizliği konusunda titizlikle çalışmaktadır. Evinizin her noktası itinayla temizlenir, parlaklık ve hijyen kazandırılır. Evinizde ferah, düzenli ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturulur. Ev temizliği öncelikle sağlık açısından büyük önem taşımaktadır. Temizlik profesyonel bir iştir. Bu nedenle ekiplerimizi deneyimli kişilerden oluşturuyoruz. Hijyen eğitimleri düzenliyoruz. Temizlik hizmetinin sunumunda personellerimizin de sağlığını birinci planda tutarak güvenle ve sağlıkla çalışmaları için gerekli önlemleri ve malzemeleri temin ediyoruz. Temizlik hizmeti müşterilerin güvenini kazanmayı gerektiren ciddi bir iştir. İşimizi bu ciddiyetle yapıyoruz. Bize emanet ettiğiniz evlerinizi tam da istediğiniz temizlikte size teslim ediyoruz.

Profesyonel temizlik hizmetlerimizden çok uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimiz siz müşterilerimiz için en uygun koşullarda sunulmaktadır. Temizlik ihtiyaçlarınızı belirleyerek size uygun tekliflerimizi sunmak için bekliyoruz. Evinizi temizlettirmeden önce bizimle mutlaka irtibata geçin. En uygun fiyat ve kalitede hizmeti garanti ediyoruz.

Ankara ADA temizlik firması her türlü temizlik işlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor. İnternet sitemizden referanslarımıza göz atabilirsiniz. Bizlere telefonla da ulaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

ProductEv temizliğinin yanı sıra, ofis temizliği, inşaat temizliği, tadilat sonrası temizlik gibi tüm temizlik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ev temizliğinde gösterdiğimiz özeni bütün temizlik hizmetlerimizde uyguluyoruz. Evinizde bir tadilat yaptırmış olabilirsiniz, bir binayı yeni teslim aldınız ancak müşterilerinize sunmadan önce temizlenmesi gerekebilir, ofisiniz yeterince sağlıklı ve derinlemesine temizlenemiyor ya da sadece halı ve kilimlerinizin temizlenmesi gerekiyor. Her türlü temizlik ihtiyacınız için bir telefon uzağınızdayız. İnternet sitemiz üzerinden bize ulaşabileceğiniz diğer iletişim kaynaklarına da erişebilirsiniz. Bütün temizlik hizmetlerimizde kalite ve uygun fiyat güvencemiz geçerlidir.

Ofis temizliği hizmetimizde bütün mobilya ve eşyalarınızın özenle temizlenmesi sağlanır. Ofisiniz en uygun şekilde çalışmanıza olanak verecek temizliğe ve hijyene kavuşur. Size de ferah bir ortamda çalışmanın keyfini yaşamak kalır. Ankara Temizlik Firmaları Ofislerimiz gün içinde çok fazla kirlenir ve düzenli olarak temizlenmesi çok önemlidir. Bu nedenle kaliteli ve güvenli bir firmayla çalışmanız gerekir. Sizlere ofis temizliğinde de en iyi imkânları sunuyoruz.

Bir inşaat sonrası temizliği ya da bir tadilat sonrasında temizlik yapmak oldukça zahmetlidir. Ekip çalışması gerektiren bu işlerin en iyi şekilde planlanması ve tamamlanması gerekir. İnşaat ya da tadilat sonrası oluşan, moloz, alçı, sıva veya boya kalıntılarından arındırılan ortamlar itinayla temizlenir. Bu konuda deneyimli personelimiz size en iyi hizmeti sunacaktır.

Bütün temizlik hizmetlerimizde son teknoloji araçlar ve kaliteli temizlik ürünleri kullanıyoruz. Bütün personellerimizle işimizi severek yapıyoruz. Yaşam alanlarınızı sizlere eksiksiz bir temizlikle teslim ediyoruz. Sadece koltuk silimi ya da duvar temizliğine ihtiyaç duyuyor da olabilirsiniz. Dediğimiz gibi bütün temizlik ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz. Sizler için buradayız. Bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz, bilgi alabilir ve her konuda danışabilirsiniz. Sizlerle görüşmekten, uygun tekliflerimizi sunmaktan ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Ankara ADA temizlik firması olarak sizlere temiz, sağlıklı, ferah ve rahat ortamlar sağlıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizle temizlik gibi zor ve zahmetli bir işten sizi kurtarıyoruz. Sizlere hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmeyi garantiliyoruz.