ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

ANKARA YANGIN VE SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

ANKARA ADA TEMİZLİK

Yangın ve su baskını sonrası temizlik hizmetleri

PortfolioEv, ofis, iş yeri ya da atölyelerde bazen küçük veya büyük çapta yangın olabilir, su baskınları yaşanabilir. Bu tür istenmeyen durumlarda ev ve ofis gibi alanlar ciddi anlamda hasar görür. Aynı zamanda da tehlikeli durumlar yaratabilir. Böyle durumlarda profesyonel ekiplerin müdahalesi gerekir. Deneyimli bir ekiple yangı ya da sel baskını sonrası yaşam alanları eski haline dönüştürülebilir. Ancak uygun zamanda ve koşullarda müdahale etmek çok önemlidir.

Yangın ve su baskını sonrası oluşacak hasarları kendi bildiğimiz yöntemlerle gidermek mümkün değildir. Bu nedenle bu gibi durumlarda kesinlikle olay yerine müdahale etmemek ve yardım almak gerekir. Bilinçsizce yapılacak uygulamalar hasarların kalıcı olmasına sebep verebilir. Ayrıca sizin de zarar görmenize yol açabilir.

Ankara ADA temizlik firması, 10 yıllık deneyimiyle sizlere yaşanan kazalar sonrasında yardımcı olmak için hizmet veriyor. Yangın ve su baskını sonrası mekânların eski haline getirilmesi amacıyla profesyonel temizlik hizmetleri sunuyor. Bu gibi kazalar yaşadığınızda bizlere ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yangın ve su baskını sonrası deneyimli ekiplerimiz yer incelemelerini gerçekleştirirler. Oluşan hasarlara, izlere ve kirliliğe göre gerekli olan ekipmanları ve malzemeleri belirlerler. Daha sonra bu araç ve malzemelerin teminiyle mümkün olan en kısa zamanda çalışmaları başlatırlar. Bütün bu süreçler büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. Profesyonel yöntemlerin uygulanmasıyla eviniz, ofisiniz ya da atölyeniz eski haline getirilir. Yapılan temizlik hizmeti sayesinde mekânlar yeniden kullanılabilir hale getirilir. Bütün işlemlerin bitmesiyle ortamın dezenfekte edilmesi çok önemlidir.

ProductYangın ve su baskını gibi istenmeyen ve yaşam alanınıza zarar veren bir durumda yapmamanız gereken bazı uygulamalar vardır. Olayın gerçekleştiği alana profesyonel bir ekip gelmeden kesinlikle müdahale etmemelisiniz. Islak temizleme yapmamak gerekir. Herhangi bir yerde oluşan isleri ya da kirliliği her zaman kullandığınız ve alışkın olduğunuz gibi bezlerle ya da standart temizlik malzemeleriyle temizlemeye, silmeye çalışmamalısınız. Duvar, tavan ya da yerler için elektrik süpürgesi kullanmak çok yaygındır ancak bu uygulama yanlıştır. Bunu yaparak is ve kokuların kalıcı olmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle işi profesyonellere bırakmalısınız.

Ankara ADA temizlik şirketimizin yangın ve su baskını sonrası temizlik hizmetlerinden yararlanmak için mümkün olan en kısa zamanda, özellikle olayın olduğu gün, itfaiye müdahalesinden hemen sonra bize ulaşmalısınız. En hızlı ve profesyonel hizmetimizi sunmak için yanınızda olacağız. Deneyimli ekibimiz gerekli ekipmanlara ve donanıma sahiptir. Mekânın eski haline gelmesi için titizlikle çalışılır. Yangın artıklarından mekânlar arındırılır. Suyun boşaltılması sağlanır. Sanayi tipi makinaların ve kaliteli temizlik malzemelerinin kullanıldığı hizmetlerimiz sayesinde ev ya da ofisiniz yeniden yaşanacak ve çalışılacak hale gelir. Özel kimyasallar sayesinde mekânda bulunan izler giderilir. Ayrıca dezenfekte etmek amacıyla da özel ürünler ve malzemeler kullanılarak mekanların hijyene kavuşması sağlanır.

Yangın ve su baskını sonrası temizlik hizmetleri kusursuz ve profesyonelce olmalıdır. Ekiplerin bu konulardan deneyimli personellerden oluşturulması gerekir. biz Ankara ADA temizlik şirketi olarak hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin güvenliği ve sağlığı için işimizi ciddiyetle yapıyor ve her zaman gerekli donanımı sağlıyoruz. Bu nedenle 10 yıldır kaliteli hizmet sunarak olumlu referanslarımız sayesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetleri öğrenmek ve yararlanmak için internet sitemizi inceleyebilir, bizlere ulaşabilirsiniz. Referanslarımızla ilgili bilgi edinebilir ve çalıştığımız profesyonel kurumların faydalandığı hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Yangın ve su baskını sonrası verdiğimiz profesyonel hizmetlerin yanında aynı derecede zahmetli ve deneyim isteyen temizlik işlerinizde de yanınızdayız. Tadilat sonrası ya da inşaat sonrası temizlik işlemleri de aynı şekilde titizlikle yapılmalıdır. Bu gibi işlemler ortama zarar verme ihtimali içerir. Bildiğiniz tekniklerle tadilat sonrası bir alanı eski haline getirmeniz zordur. Bir inşaatın temizlenmesi de aynı şekilde kalıntıların atılmasından fazlasını içerir. Deneyimli personellerimiz, uygun malzeme ve ekipmanlar kullanarak tadilat ya da inşaat sonrası temizlik işlerinizi eksiksiz yerine getirirler. Bu hizmetlerimiz sayesinde ihtiyacınız olan temizlik ve hijyeni sağlarsınız aynı zamanda alanlar zarar görmez.

Sağlık ve hijyen bakımından önemli olan başka bir temizlik alanı da okul, yurt ve dershanelerin temizliğidir. Ankara ADA temizlik firması olarak bu hizmetlerimizi de aynı ciddiyetle ve profesyonellikle yerine getiriyoruz. Bu ortak yaşam alanlarında tıpkı ev temizliğindeki dikkat ve özeni gösteriyoruz. En yüksek hijyeni sağlayarak sizlerin sağlığı için çalışıyoruz. Kullandığımız bütün malzemelerin ortama uygunluğunu ve kalitesini önemsiyoruz.

Ankara ADA temizlik firmamız bütün temizlik işlerinizde ve ihtiyaçlarınızda sizlere en uygun hizmeti en uygun koşullarla sunuyor. Halı ve kilim temizliği gibi küçük çapta ihtiyaçlarınızdan, yangın sonrası temizlik gibi büyük çapta işlere kadar her alanda aynı özenle ve titizlikle çalışmaktan gurur duyuyor. Birlikte çalıştığımız firmaların memnuniyeti sayesinde 10 yıldır güvenle çalışıyoruz. Sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz. Referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ev ve ofis temizliğinde de her alanda olduğu gibi iddialıyız. Eşyalarınız asla zarar görmez, duvar ve tavandaki izlerden kurtulursunuz. Bütün ayrıntılar önemsenir ve tam bir temizlik hizmeti sunulur. Banyo ve tuvalet gibi mikropların çok bulunduğu alanlarda gerekli titizliği gösteriyoruz. Ayrıca tüm hizmetlerimizde teknolojik aletlerden faydalanıyoruz.

Havuz temizliği de eksiksiz verdiğimiz hizmetlerimiz arasındadır. Profesyonellik isteyen tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu alanda da en iyi temizliği hizmetini vermek için çalışıyoruz.

Temizlik personellerimiz deneyimli ve donanımlı kadrolar oluşturarak en uygun ekip çalışmasıyla sizlere kısa zamanda en iyi hizmeti sunuyor. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliği bizim için önemlidir. Temizlik her alanda dikkat isteyen bir iştir. Gelişigüzel ya da eksik yapılması istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Sizlere zamandan tasarruf etme fırsatı sunuyoruz. Ayrıca bu zahmetli işlere kalkışmanız gerekmiyor. Biz sunduğumuz hizmetlerde en az sizler kadar özen göstermeye gayret ediyoruz.

Bizlere internet sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca bütün hizmetlerimizi inceleyebilir referanslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Danışmak istediniz her konu için bir telefon uzağınızdayız. Temizlik yapılacak alanın keşfi ve değerlendirilmesiyle sizlere en uygun koşulları oluşturuyoruz. Üstün kalitede hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanmanız için çalışıyoruz. Hem bütçenizi, hem vaktinizi hem de sağlığınızı önemsiyoruz. Temizliğin sağlıkla ve hijyenle ilişkisini önemsiyor ve hizmetlerimizde bunu ön planda tutuyoruz. Ayrıca mekânların asla zarar görmemesi için gayret ediyoruz.

Siz de her türlü ihtiyacınız için, özellikle de yangın ve su baskını temizliği gibi zahmetli işleriniz için bizi arayın. Umarız bu gibi istenemeyen kazalar yaşamazsınız. Ancak yaşandığında da hasar görmemeniz için yanınızdayız. Yaşam alanlarınızı en kısa zamanda yeniden yaşanılır hale getirmek için çalışıyoruz. Böyle kazalar insanların demoralize olması için yeterlidir. Biz sizlere mümkün olan en kısa zamanda hasarları gidermeyi garantiliyoruz. Böylece sizlere destek olmanın keyfini yaşıyoruz. Zaman kaybetmeden bize ulaşın.

Ev, ofis, iş yeri, otel, villa gibi bütün alanların düzenli olarak profesyonel ekipler tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik profesyonel bir iştir ve ev temizliğinde bile bildiğimiz yöntemler eksik kalır. Yeterince hijyen sağlayamayız. Bu nedenle siz de işi uzmanlarına bırakın. Ve temiz alanlarınızın tadını çıkarın.