ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik 5 Şub

İnşaat Sonrası Temizlik

Yapılacak olan temizlik işleri için ayrı durumlar söz konusu olmakta ve var olan kirlilik halinin bir analizi yapılmakta ve seçimler doğrultusun da yöntemler belirginleşmektedir. Her yapının konumu farklılık göstermekte ve içeriklerinin yoğunluğu yapılacak olan temizlik işlerinin yöntemlerini belirlemektedir. Ev ve bürolar için ayrı bir yöntem inşaat sonrası için de daha başka yöntemler temizlik işin de söz konusu olmaktadır.

Yapının bitmiş hali ile içerideki toz ve alerjen yapının temizlenmesi gerekmektedir ve bu işlem uzman ve deneyimli kişilerin analizleri ile belirlenerek uygun ölçekler de kimyasalın ve makinelerin kullanması ile yeni misafirlerini ağırlayabilmektedir. Tozlar çoğu zaman sadece bez ile temizlenebilir fakat yoğunluğu az olan toz kümeleri için için de barındırdıkları görünmemekte ve temizlenmeleri ancak yüksek teknolojik makinalar sayesin de yapılabilmektedir. İnşaat sonrası temizlik için kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmalarımızı tercih edebilir ve daha önce yapmış oldukları temizlikler hakkın da bilgi sahibi olabilirsiniz. Yeni bitmiş bir bina yapısı için hızlı ve kalıcı bir temizlik bizim tarafımızdan itina ile yapılabilmekte ve sağladığımız hizmet ile zamanın da bitmiş olarak sizlere teslim etmekteyiz. Tadilat ve inşaat sonasın da eviniz de biriken kireç ve kullanılan inşaat malzemesi artıkları büyük ölçekte zararlı içermekte ve temizlenmesi için özneli bir çalışma gerekmektedir. Bizler sizlere evinizin ilk günkü tazeliğini ve hijyenin sağlayarak teslim etmekteyiz.

Yapılacak olan her aşama için ayrı bir özen göstermekte ve sonucun net olması için gerekiyorsa daha fazla malzeme kullanmakta ve bunu sizlere yansıtmamaktayız. Gerekli olan her aşama usta kişiler tarafından Batıkent Temizlik Şirketleri gözlemlenmekte ve sizlere hiçbir inşaat kalıntı kalmadan ve tadilatın hiçbir izini taşımadan huzurla kullanabileceğiniz evinizi teslim etmekteyiz. Temizliği kokusu ile hissetmek istiyorsanız doğru bir tercih yapış olmazsınız çünkü son dönem temizlik malzemeleri kokusuzdur ve sizlere parfüm ile sunulan göstermelik temizlik yerine soluduğunuz da hissedebileceğiniz bir hijyeni sağlıyoruz.

Üstün bir hizmeti en profesyonel hali ile yaşamak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Kısa analizler sonucun da Çankaya Temizlik Firmaları sizlere maliyetini açıklamakta ve kullanacağımız malzemeler hakkın da bilgiler vermekteyiz. İstenilen nitelikler için uygun çözümler bizim tarafımızdan sunulmaktadır.