ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Ofis Temizliği İpuçları

Ofis Temizliği İpuçları 10 Kas

Ofis Temizliği İpuçları

Ofisinizde yer alan bütün eşyalar ofisinizin görüntüsünü etkiler ve müşteriye sağlayacağınız ilk izlenim ile ilgili önemli ipuçları sağlar. Bu yüzden ofisinizde çalışacağınız ortamı hem kendi sağlığınız hem de müşterilerinizin sağlığı için her zaman temiz tutmalısınız. Temizlik için gerekli olan malzemelere ofisinizde yer ayırmanız çok önemli bir detaydır. Çünkü ofisiniz için gerekli olan malzemeleri evden taşımanız hem daha zahmetli bir iş olacak hem de sizi daha fazla zorlayacaktır. Ayrıca ev ve ofis temizliği birbirinden farklı şeylerdir. Bu yüzden temizliği yaparken daha farklı malzemeler tercih etmeniz gerekmektedir.en önemli şey ev temizliğinde buhar ile dezenfektan sisleme ile temizliktir

Ofisinizde çok sayıda elektronik eşyaya yer verirsiniz. Bu eşyaların kendi yapılarına uygun olan malzemeler ile temizlenmesi gerekmektedir. Ofisinizde yer alan bilgisayarınız mutlaka hem klavye hem de ekranını devamlı olarak temizlemelisiniz. Yalnız genelde kullandığınız temizlik malzemeleri bu ürünlere uygun değildir. Bu yüzden bilgisayarınıza uygun malzemeleri temizlikte kullanmalısınız. Ayrıca telefonunuzun da temizliğini daima yapmalısınız. Ankara Ofis temizliği size her temizlik de ahize sizin yüzünüze devamlı olarak yaklaştırmak zorunda olduğunuz bir cihazdır. Bu cihazın temizliğine özen göstererek mikroplardan daha rahat bir şekilde uzaklaşabilirsiniz. Elektronik eşyalarınızın temizliğini günlük olarak yapmayı tercih etmelisiniz.

Ofiste zemin seçimleri farklı olmaktadır. Eğer haklı kaplama bir zemine sahipseniz bunun için farklı bri temizlik malzemesi seçmeniz gerekmektedir. Çünkü evinizin halıları için kullandığınız bir süpürge bu halıların temizliği için yeterli olmayacaktır. Bu halıların vakumlanarak temizlenmesi sizin ofisinizin daha temiz bir hale gelmesini sağlayacaktır. Ayrıca zemin temizliği sadece üstten bir şekilde yapılmamalıdır. Aynı evde yaptığınız temizlikte olduğu eşyaların yerlerini değiştirerek hiçbir noktayı atlamadan temizliğinizi yapmalısınız. Çöp kovasının altı, sandalyelerin altı, masanın altını temizlik yaparken atlamamalısınız. Ofis temizliğinizi son bir kez kontrol ederek temizliği tamamlayabilirsiniz.