ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Sağlıklı Bir Ofis Ortamı

Sağlıklı Bir Ofis Ortamı 16 Ağu

Sağlıklı Bir Ofis Ortamı

Ofis ortamı sizin zamanınızın büyük çoğunluğunu geçireceğiniz yaşam ortamınızdır bu alanın temizliğine ve düzenine her zaman özen göstermelisiniz. Ofisinizin temizliği her ne kadar evinizin temizliğine benzer gözükse de aslında içerisinde daha farklı bir özen göstermenizi gerektiren bir yapıya sahiptir. Bu yüzden ofisinizde yer alan detaylara dikkat etmeli ve bunlara uygun olan temizlik malzemeleri tercih ederek temizliğini yapmalısınız.

Ofisinizde özellikle toplantı yapacağınız alanlara özen göstermelisiniz. Bu alanlar her ne kadar kullanılacak olursa olsun acil durumlar olabileceği için her daim temiz tutulmalıdır. Ayrıca düzenli olarak temizlenmeyen alanların pislik yuvası olduğu gerçeği gözden kaçırılmamalıdır. Bu yüzden ofisinizde her türlü alanı temizlerken özen göstermeli ve düzenlilik sağlamalısınız.
Sağlıklı bir yaşam ortamı Ankara temizlik şirketleri temiz lavabodan ve temiz bir tuvaletten geçer. ankara temizlik firmaları Özellikle klozetiniz için uygun olacak temizlik malzemeleri ile bu alanın temizliğini sağlamalısınız. Ayrıca tek kullanımlık temizlik malzemelerini ve aparatlarını tuvalet alanınızda kullanarak daha hijyenik bir ortam elde edebilirsiniz. Lavabo alanında yer alan sabun ve tek kullanımlık havlu kâğıt kısmını daima dolu tutmalı ve hijyene destek vermelisiniz.

Elbette ki ofis ortamında ev ortamına göre daha az çöp çıkmaktadır. Fakat yine de hatırı sayılır bir çöp her zaman birikecektir. Bu durumda ofisinizin temizliğini sağlamak adına çöpünüzü devamlı olarak çıkarmalısınız. Çöp biriktirmek hem kötü bir görüntüye neden olur hem de ofisinizin içerisinde kötü bir kokuya sebep olacaktır. Kağıt çöplerini ayırmanız geri dönüşüme daha fazla katkı sağlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca masanızın altında küçük bir çöp kutusu barındırarak hem kendinizin hem de müşterilerin ihtiyaç duyacağı bir detayı atlamamış olursunuz. Ayrıca acil durumlar için masanızın çekmecesinde yer alacak olan bir ıslak mendil güzel bir kurtarıcı olacaktır.