ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Yaşam Alanlarınızın Temizliği

Yaşam Alanlarınızın Temizliği 4 Şub

Yaşam Alanlarınızın Temizliği

Ankara temizlik firmaları olarak amacımız siz değerli müşterilerimizi temizlikte memnun etmektir.

Temizlik anlayışı kimine göre iyidir, kimine göre kötüdür. Farklı yaşam tarzlarına göre ev temizliği ve iş yeri temizliği farklılık gösterebilir. Yaşam standartlarına uygun şekilde temizlikten yararlanabilirsiniz. Temizliği alışkanlık haline getirmek ve düzene bindirmek gerekir. Temizlik kavramı altında bir çok şey yatar. İnsan vücudunun temizliği, yaşam alanlarının temizliği vs..

İnsan vücudunun temizliği kişinin ya da ilgili kurumların yaptığı bir sorumluluktur. Evet temizlik bir sorumluluktur. Aynı ortamı paylaşan herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi şarttır. Önce kendimiz için sonra bir başkası için. Ee ne demişler önce can sonra canan. Vücudumuzu temiz tutalım ki hastalığa yol açmasın.

Peki! yaşam alanların temizliği kimden sorumlu? Tabi ki önce bizden sorumlu. Yaşam alanları yani evimiz, iş yerimiz, okulumuz, hastanemiz, pastanemiz, vs.. tüm yaşam alanları bizim için önemli ve değerlidir. Bu alanların temizliği periyodik olarak günlük, haftalık, aylık yapılmalıdır.  Sabah uyandığımızda temiz ferah bir ortamla mı karşılaşmak istersiniz? Yoksa pis ortamla mı? %99 temiz ferah bir ortam tercih eder. Geriye kalan %1 değer akıl sağlığı yerinde olmayanların pis ortam tercih etmelerine bağlıdır.

Temiz ortam psikolojiyi de etkiler. Neden temiz ortam varken pis ve dağınık ortam tercih edeyim ki. Düzenli olarak evimi de temizlerim iş yerini de. Temizlik ben yapamasam da temizlik şirketlerini, temizlik firmalarını ararım evim de temizlenmiş olur, iş yerimde. Sonuç da temizlik şirketleri ne için kuruluyor? Temizliğe ihtiyacı olan yaşam alanlarının temizliği için. tercih edilen temizlik firmasına göre profesyonel çalışan ekipler gelir her yer pırıl pırıl olur.

Camlar silinir, duvar silinir, zemin temizlenir, perdeler yıkanır, çamaşırlar yıkanıp ütülenir, dolaplar silinir, halı koltuk temizliği yapılır ohh miss.

Birde buharlı temizlik denilen çalışma şekli var. Buharlı temizlik nasıl oluyor diye merak edenler var. Buharlı temizlik yüksek ısı verilerek gerekli görülen tüm alanların temizliğini sağlar. Özellikle ortak kullanılan alanların mikrobunu kırar sağlıklı yaşam alanı elde edilir.

Özel olarak yerinde koltuk yıkama. Koltuklarınız kirli, tozlu, lekeli ise yerinde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınız temizlenir. Halı temizliği yapılır. Perdeler yıkanıp ütülenip, asılır.

Daha fazlası için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

 

0312 580 46 34

0545 954 07 27