ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Aşağı Eğlence Mahallesi Temizlik Firması

Aşağı Eğlence Mahallesi Temizlik Firması 29 Ağu

Uzun yıllardan beri temizlik sektöründe hizmet veren Günaydın Temizlik firmaları müşteri memnuniyetine her zaman önem veren ve kaliteli hizmet sunan kurumsal bir firmadır.
Firmamız Ankara Temizlik Firmaları arasında belli bir isim yapmış ve büyük firmalar tarafından referans gösterilerin firmalar arasında yer almaktadır.
Firmamız çalışanları müşterilerine her zaman kaliteli hizmeti sunmak için, en titiz şekilde bulunduğunuz ortamın hijyenini sağlıyor. Firmamız Aşağı Eğlence Mahallesi ve diğer Ankara mahallelerine temizlik hizmeti veriyor.
Sizde firmamızla internet üzerinden iletişime geçerek, istediğiniz hizmeti güvenilir bir şekilde uygun fiyatlarla alabilirsiniz.
Vermiş Olduğumuz Hizmetler
Ankara Temizlik Firmaları içerisinde bulunan firmamız, değişik alanlara temizlik hizmetini, ekonomik fiyat politikası uygulayarak vermektedir.
Günaydın Temizlik firması olarak sunmuş olduğumuz hizmetler şu şekildedir.
Residense Temizliği
Genel Temizlik Hizmetleri
Depo Temizliği
Mağaza Temizliği
Villa Temizliği
Otel ve Apartman Temizliği
İnşaat Sonrasında Temizlik
Ev ve İşyeri Temizliği
Ofis Temizliği
Şirket Genel Temizliği
Cam Temizliği
Yangın Sonrası Temizlik
Su Baskınları Sonrası Temizlik
Okul ve Hastane Temizliği
Halı ve Koltuk Yıkama Hizmeti
gibi hizmetlerimizin haricinde ise, dış cephe ve buharlık temizlik hizmetlerimiz bulunmaktadır.
Firmamız çalışanları temizlik işlerinde oldukça profesyonel ve deneyimli arkadaşlardır. Firma olarak temizlik hizmetini, en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanarak, titiz bir şekilde yapmaktayız.
Özellikle firma çalışanlarımız cam temizliği gibi, yüksek yerlerde yapılan temizliklerde iş güvenliği önlemlerini alarak sizlere hizmet sunuyor. Bu sayede hem kendilerini güvence altına alıyor, hemde sizin alanınızdaki sorumluluğunuzu sıfıra indiriyor.
Sizde firmamızın sabit şirket telefonlarından irtibata geçerek, istediğiniz temizlik hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.
Genel Temizlik Hizmetleri
Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden olan, genel temizlik hizmetleri yaşam alanlarınızda bulunan her yeri kapsamaktadır.
Tuvalet, banyo, havuz, mutfak, duvar, çatı ve teras gibi çok yaşıda insanın yaşayabileceği alanların genel temizliklerini itina ile yapıyoruz.
Fiyatlarımız ve Ödeme Seçenekleri
Aşağı Eğlence Mahallesi gibi diğer bütün Ankara mahallelerine firmamız temizlik hizmetini, en uygun fiyat politikası uygulayarak vermektedir.
Firmamız müşterilerinin keselerinin sarsılmaması için, kendilerine kredi kartına 6 taksit seçeneği sunmaktadır. Peşin ödemelerde ise, firma olarak müşterilerimize %20’ye varan indirimler uygulamaktayız.
Sizde Ankara bölgesinde bulunan temizlik firmalarından olan ada Temizlik firmamıza, sitesine giriş yaparak, istediğiniz hizmeti alabilirsiniz.