ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

Genel Ev Temizliği

Genel Ev Temizliği 2 Ağu

Eviniz her zaman sizin severek yaşamanız gereken bir ortam olmalıdır. Bu ortamı güzelleştirmek ve hep daha iyi bir yer haline getirmek sadece sizin elinizdedir. Eğer evinizin temizliğine ve düzenine önem vermezseniz hem size daha olumsuz bir ortam yaratacaktır hem de sağlıksız bir alanda yaşamak zorunda kalacaksınız. Ev temizliğinize her zaman dikkat ederek genel olarak yapacağınız temizliğinizde kendinize yardımcı olabilirsiniz.

Toz almak aslında zor bir iş değildir. Toz almayı düzenli olarak yaparak evinizin temizliğinizi sağlayabilirsiniz. Haftada bir her yerin tozunu almak yerine her odayı haftanın bir günü sadece beş dakikanızı ayırarak tozunu almanız size zamandan tasarruf sağlayacak hem de ortamınız daha tam olarak kirlenmeden daha temiz bir yer haline gelecektir

Özellikle banyo ve mutfak temizliği gözünüzde büyüyebilir. Fakat mutfakta düzenli olmaya banyoda hijyenik olmaya özen gösterirseniz sizi temizlikte uğraştıracak gibi gözüken bu iki alan temizlik yapacağınız zaman sizi hiç zorlamaz. Temizlikte altın kural temizliğinizi devamlı hale getirmenizdir. Eğer bulaşıkları biriktirmez ve mutfak eşyalarınızı düzenli olarak temizlerseniz mutfak temizliğinde hiç sorun yaşamazsınız. Aynı şekilde ocağı kullandıktan hemen sonra ocağınıza uygun olan temizlik malzemeleri ile ocağınızın temizliğini yapmanız kurumuş ve kirli bir mutfak görüntüsünden sizi kurtaracaktır. Banyoda özellikle lavabo ve klozet temizliğine özen göstermelisiniz. Bu alanları devamlı temizleyerek daha hijyenik bir alan yaratabilirsiniz. Duşa kabininizde ise banyo sonrası kötü bir görüntü bırakmamak adına saçlarınızı asla duş teknesinde bırakmamalı aynı zamanda bu alanı köpükten arındırmalısınız. Aksi takdirde köpük bu alanda kötü bir iz bırakacaktır.
Genel ev temizliğinin en basit kuralı her zaman temiz olmaktadır. Eğer her zaman temiz olur ve evinizde dağınıklık gördüğünüz anda dağınıklığı toplarsanız daima huzurlu bir ev ortamına kavuşabilirsiniz.