ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

ANKARA HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastane Temizliği

PortfolioGünümüzde hastane temizliği oldukça önemlidir. Çünkü hastane ortamı içerisinde mikrop yayılımı daha da fazla olduğundan dolayı temizliğe daha da önem verilerek ortamın en iyi şekilde dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Her gün binlerce hastanın bu tür ortam içerisinde soluması, çeşitli sağlığa zararlı etkenlerinde üremesine neden olabilmektedir. Tüm bu sorunları yaşamamak adına uzman kadromuz hastanelerin bütün odalarından tutunda, her bir detayı da atlamayarak en ince ayrıntısına kadar temizlemektedir. Temizlik sırasında uzman kadromuz hastane ortamı içerisinde yayılmış olan pisliğin ve aynı zamanda zararlı virüslerin dezenfekte edilmesi adına en güçlü özelliğe sahip olan kimyasal malzemeleri kullanmaktadır. Güçlü dezenfektan özellikli bu tür malzemeler, ortamda ki hijyenliğinde tekrar çıkmasına yardımcı olur. Genel de her ne kadar hijyen kavramı hastalar için büyük bir önem olarak ön plana çıksa da en az hastalar kadar sürekli hastane ortamında kalan, personel, doktor, bakıcı, hemşireler içinde bu süreç zorlu olabilir. Bu yüzden en güvenli işlerden birisi de temizliğin tertipli ve dikkatli bir şekilde yapılarak hastane ortamının daha sağlıklı bir alana dönüşmesidir.

ServiceTemizlik kurallarınca hizmet vererek ortamda ki pisliğin, kir oluşumunun kısa zaman içerisinde ortadan kolay bir şekilde kalkmasına yardımcı olmaktayız. Hem zemin, hem odalarda ki yataklar, hatta çöp toplama işlemlerini bile düzenli periyot aralığında yapan uzman kadromuz bulunmaktadır. Buna göre ortamda sağlığı zararlı bir şekilde etkileyecek her ne var ise uzman ekibimiz bu tür etkenlere karşı el atarak sizlere daha güvenli ve aynı zamanda sağlıklı bir hastane ortamını da sunmaktadır. Bundan böyle artık kendi imkânlarınız ile temizlik yapmadan hastane temizliği için görev alan özel ve bir o kadar da temizlik konusunda profesyonelleşmiş olan kadromuzdan artık en iyi şekilde destek alabileceksiniz. Üstelik hastane ortamını da en iyi şekilde dezenfekte ederken son teknoloji cihazlarımızı da kullandığımızı belirtmek isteriz. Buna göre modern teknolojiye en iyi şekilde ayak uyduran firmamız en doğru teknoloji ve hizmet ağını kullanarak hastane ortamlarını da sağlıklı bir ortama dönüştürmektedir. Yalnız bir noktaya bağlı kalınmadan, çöplerin toplanması, yatak temizliği, masaların silinmesi, hastane giriş yerlerinde ki var ise dolapların en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi, tüm odaların zeminlerinden tutunda her bir ayrıntının en ince detayına kadar hijyen kurallarınca temizlenmesi, odanın yanı sıra kapı kolları ve camlarının silinmesi, tuvalet temizliğinin yapılması, klozetlerin hijyenik olması adına en iyi şekilde dezenfekte edilmesi, doktor ve ameliyathane odalarının bile en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi işleminde etkin bir rol alan ekibimizden yardım alarak hastane de görmek istediğiniz temizliğinde ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Hastane ortamı içerisinde temizliğin mutlak surette yapılması gereken bölümlerden birisi de hastanın yattığı yataklardır. Genel anlamda hastaların daha hijyen arz eden yatak ve odalarda koruma altına alınması gerektiğinden dolayı bu tür sağlığa büyük ölçüde zarar veren kir, toz ve pisliklerin bir an önce ortadan kalkarak odanın ve yatak temizliğinin de en ince ayrıntısına kadar yapılması gerekir. Hastane temizlik işlerinin kusursuz bir şekilde adına sizlerde bu konuda görev üstlenen ve müşterilerini fazlası ile memnun etmek gayesi içerisinde olan firmamızı tercih etmenizde yeterli olacaktır. Üstelik yalnızca bunlarla da sınırlı kalınmayarak hastane ortamlarında aklınıza gelebilecek her bir detay atlanılmadan dipten temizlik yapılmaktadır. Buna göre her gün yüzlerce kişinin gelmiş olduğu hastane ortamının daha kullanışlı ve aynı zamanda sağlıklı olması da muhtemel bir durum olarak ön plana çıkacaktır. Üstelik en az yatak, ameliyathane bölümleri olduğu kadar hastanede ki zeminlerinde en iyi şekilde silinip kirlerden arındırılması gerekmektedir. Bu konuda iş hassasiyetini en iyi şekilde gösteren firmamızın profesyonel temizlik hizmetlerinden de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

ProductAyrıca hastane ortamlarında virüslerin ön plana çıktığı noktalardan birisi de tuvalet ve banyodur. Bu tür ortamlarda mikrop yayılımı fazlası ile çok olduğundan dolayı ister istemez insanın yaşamına da büyük ölçü edecektir. Bu sebepten dolayı hastane temizlik firmaları hizmetlerinin vermiş olduğu destekler de standart altına düşmeden kiri ve tozu yok edecek dereceye getirecek kadar hizmetlerini kusursuz bir şekilde yapmaları gerekir. Ayrıca hizmet anlayışımız iki sınıfa ayrılmıştır. Buna göre birincisi hastane ortamının yeteri kadar kirlenmemesi göz önünde bulundurularak üstten temizlik, diğer yandan da dipten temizlik hizmetleri devreye girmektedir. Üste düzey bir temizlik yaparak daha sağlıklı bir ortamda yaşam sürmenize de yardımcı oluyoruz. Zemin paspaslama, işlemleri de ortamı mis gibi kokutacak temizlik malzemeleri kullanılarak en iyi şekilde yapılmaktadır. Hastane ortamını daha ferah, temiz ve oldukça da hijyen bir hale dönüştürmek adına profesyonel hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilir ve tüm ihtiyaçlarınızın da aynı zaman da en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Hastane ortamı içerisinde ki mikropların en iyi şekilde arındırılması adına sizlere yardımcı olacak olan işin ehli firmamızdan yardım almanızı öneriyoruz.

Normal şartlarda Hastane Temizlik Hizmetleri veren kişiler daha çok üstten temizlik yaparken dipten temizlik kurallarını atladığından dolayı çok geçmeden hastanede ki kirli ve pis içerisinde ki durum tekrardan ortaya çıkacaktır. Bu sebepten dolayı uzman kadromuz hastane ortamını daha sağlıklı bir yaşam alanına döndürmek adına derinlemesine temizlik yapmaktadır. Temizlik sırasında daha fazla önem vermesi gereken noktaları önceden planlayarak mikroların yuva yaptığı tüm yerlerin temizliği en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır. Üstelik tüy bırakmayan paspas ve bezler ile hastane ortamı içerisinde yer alan her bir ayrıntılar en iyi şekilde temizlenmektedir. Üstelik kabaca temizlik yapılmayarak hastane ortamı içerisinde ideal temizlik kurallarınca temizlikler an be an gerçekleşmekte ve daha hijyenli bir hastane ortamı ortaya çıkarılmaktadır.

Üstelik hastane temizliği nasıl yapılır bilmeyenler için en iyi şekilde sunmuş olduğumuz kaliteli çalışmalarının ardından her bir temizlik ortamı için farklı türden bezler kullanılmakta aynı bez kullanımı yoluna da kesinlikle başvurulmamaktadır. Üstelik tıbbi ortamlar içerisinde de eldiven kullanılarak mikrop yayılımının tetiklenmesine de mani olunmaktadır.

Günümüzde artık fazlası ile önemli bir hale gelen ve hemen hemen yaşantımızın olmazsa olmazları arasında bulunan temizliği hastane ortamlarında da en iyi şekilde yaparak gerekli tüm ekipmanlarımızı yanımızda bulundurmaktayız. Buna göre artık gerekli tüm ekipmanlar vasıtasınca tüm işleriniz hızlı bir şekilde yapılmakta ve ortaya daha temiz bir hastane ortamı çıkmaktadır. Tüm dipten hastane temizlik hizmetleri için sizlerde firmamız ile irtibata geçerek sunulan üst düzey hizmetlerden de en iyi şekilde yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Bundan böyle istek ve beklentilerinize uygun bir temizlik anlayışı ortaya konacak ve hastane ortamında da vatandaşların sağlığı riske atılmadan hijyenik bir ortamlarda yaratılmaya çalışılacaktır. Bundan böyle sizlerde tüm temizlik ihtiyaçlarınız da firmamız ile iletişime geçerek kısa zamanda geri dönüş yapılmasına ve hastane ortamlarının da derinlemesine bir şekilde temizlenmesine yardımcı olabilirsiniz Sağlığı fazlası ile önemsediğimizden dolayı temizlik kuralları çerçevesince bu işi yaparak müşterilerimizi en iyi şekilde memnun etmekteyiz.