ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

ANKARA İNŞAAT VE TADİLAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

ANKARA ADA TEMİZLİK

İNŞAAT VE TADİLAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETLERİ

PortfolioTemizlik oldukça zahmetli ve zaman alıcı bir iştir. Temizlik konusunda herkes yeterince özen gösterse de bazı durumlarda tam anlamıyla bir temizlenme sağlanamaz. Temizlik diğer bütün işler gibi profesyonel bir iştir ve deneyimli kimseler tarafından itinayla yapılması gerekir. Söz konusu bir tadilat sonrası ya da inşaat temizliği ise durum daha da ciddidir. Birçok kalıntının arındırılması gerekir, ayrıca bunu yaparken yüzeylere zarar vermemek için dikkatli olunmalıdır.

Evinizde bir tadilat yaptırdığınız zaman sonrasında ciddi bir temizlik işi sizi bekler. Çoğunlukla da ya başarısız olursunuz ya da hasar gören alanlar olur. Bir bina yaptırdığınızda temizlik işi zaten sizi çok fazla aşar. Bu gibi durumlarda hizmet veren bir firmadan yardım almanız gerekir. Ankara ADA temizlik şirketi olarak bütün temizlik hizmetlerinde olduğu gibi tadilat veya inşaat sonrası temizlik ihtiyaçlarınızda da en iyi ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ev ya da iş yerinde bir tadilat sonrasında ya da bir bina inşaatı bitiminde yapılacak birçok iş vardır. moloz kalıntıları, sıva, alçı ve boya kalıntıları temizlenmelidir. Fayans ve parkelerde biriken kalıntılar da aynı şekilde arındırılmalıdır. Temizliğe başlamadan önce bütün bu pisliklerden ortamın temizlenmesi gerekir.

Ankara ADA temizlik şirketi olarak deneyimli ve güvenilir personellerimizle oluşturduğumuz ekiplerimiz ihtiyacınız olan temizlik hizmetini sizlere eksiksiz sunar. Öncelikle temizlenecek alanın keşfi tamamlanır. İhtiyaçlar ve yapılacaklar belirlenir. Her personel kendi uzmanlığı olan konuda işleri üstlenir. Gerekli araç ve malzemeler temin edilir. Bütün bunlar tamamlandıktan sonra temizlik hizmeti başlatılır.

Camların temizliğinden sorumlu olan personelimiz camlardaki bantları, boya, alçı gibi kalıntıları özel kimyasal malzemelerle yumuşatarak kazıyıcı aletle dikkatli bir şekilde temizler. Bu işlemler yapılırken camlarınıza zarar verilmez. Güvenle çalışılır. Camlar bu malzemelerle arındırıldıktan özel cam silme araçlarıyla camlarınız silinir. Camlarınızda tek bir iz, kalıntı ya da çizik oluşmaz.

Yerlerin temizlenmesinden sorumlu olan personelimiz öncelikle yerlerdeki kalıntıları temizler. Fayans ya da parke zeminlerin üzerinde biriken boya, alçı gibi kalıntılar özel kimyasal malzemeler yardımıyla yumuşatılır. Daha sonra özel bir kazıyıcı ile kazınarak arındırılır. Zemin pisliklerden arındıktan sonra yüzey temizliği için uygun malzemeler ve araçlar kullanılarak temizlik yapılır. Bütün bu işlemler sırasında zemin asla hasar görmez.

Tuvalet ve banyo temizliğinden sorumlu personelimiz de bu alanlara özel uygun malzemeler kullanarak hizmet verir. Öncelikle fayanslarda, lavabo ve diğer tüm boya, alçı bulaşmış alanlarda özel kimyasal ürünler kullanılarak kalıntılar yumuşatılır. Daha sonra zarar vermeyecek şekilde kazınarak temizlenir. Bu işlemler banyo ya da wc yüzeylerinde herhangi bir hasar oluşturmayacak şekilde tamamlanır.

Mutfak temizliğinden sorumlu personelimiz mutfakta bulunan dolapların iç ve dış temizliklerini yapar. Herhangi bir kalıntı varsa arındırılır. Bütün bu işlemler bittikten sonra son olarak bütün elemanlarımız odaları ve zemini birer birer temizlerler ve işlerini bitirip size teslim ederler.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizde bir binanın duvarları, merdivenleri, asansörleri ve demirleri de aynı şekilde kalıntı ve molozlardan arındırılarak özel temizlik malzemeleriyle temizlenir. Binanız müşterilerinize teslim etmeye hazır halde sunulur.

Bütün bu hizmetlerimizi sunarken kaliteden ödün vermiyoruz. Onaylı temizlik malzemeleri ve son teknoloji araçları hizmetimize katıyoruz. Temizlik işinin hijyen ve sağlık amacıyla gerçekleştirilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu konuda gereken özeni en yüksek düzeyde göstermekteyiz.

Temizlik personellerimizin deneyimli ve eğitimli olmalarına özen gösteriyoruz. Personellerimizin sağlığı ve güvenliği adına gereken önlemleri alıyoruz. Hizmet sunumumuzda ne yaşam alanlarınız ne de çalışanlarımız herhangi bir hasara uğramazlar. İşimizi profesyonel olarak yapıyoruz.

ProductTadilat ya da Ankara inşaat sonrası temizlik hizmetlerimizden ihtiyaçlarınıza uygun olarak size en cazip teklifleri sunmak için buradayız. Kaliteli ve güvenli hizmetimizle iddialıyız. Referans bilgilerimize internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Hakkımızda daha çok bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizimle irtibata geçmeden temizlik konusunda karar almayın. Müşteri memnuniyeti ve güveni her şeyin üstündedir. Sizlere memnuniyet garantisi sunuyoruz.

Ankara ADA firması olarak 10 yıllık tecrübemizle her türlü temizlik hizmetinde iddialıyız. Sadece tadilat ve inşaat sonrası temizlikte değil, ev ve ofis temizliğinde, halı ve kilim, duvar silimi, havuz temizliği, hastane temizliği ya da koltuk temizliği gibi daha birçok temizlik ihtiyacınızı en uygun şekilde karşılıyoruz. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Ne tür bir ihtiyacınız varsa birlikte size en uygun koşulları oluşturabiliriz.

Ev ve ofis temizliği de tadilat sonrası temizlik kadar özen ister. Ayrıca çok zahmetli ve zaman alıcı bir iştir. Hiçbir zaman planlanan zamanda bitiremezsiniz. Biz sizlere hem paradan hem de zamandan tasarruf etmeniz için çok iyi teklifler sunuyoruz. Temizlik hizmeti profesyonellerin işidir. Siz de işi uzmanına bırakın ve temiz mekânların keyfini çıkarın.

ProductSadece duvarlarınız mı silinecek, ya da koltuklarınız temizlenmeli. Belki de halı ve kilimlerinizin temizlenmesi gerekiyor. Hiç dert değil. Bu işler de oldukça ciddiyetle yapılmalıdır. Duvarlarınızda hiçbir iz bırakmadan özel malzemelerle temizliğimizi yapıyoruz. Ankara Temizlik firmaları koltuklarınızı hasar vermeden temizliyoruz. Halı ve kilimlerinizi bütün mikroplardan arındıracak şekilde temizliyor ve sizlere ilk günkü gibi teslim ediyoruz. Ayrıca fiyatlarımız da çok uygun. Hemen bize ulaşın. Sizlerle çalışmaktan memnun olacağız.

Birçok firma ve kuruluşun temizlik hizmetlerini veren firmamız artan memnuniyet sayesinde siz değerli müşterilerimize güven ve kalite garantiliyor. Dershaneler, okullar, hastane ve yurtlar dâhil birçok kurumun temizliğinde öncü firmayız. Ayrıca dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarınız için de buradayız.

Dış cephe cam temizliği ve dış cephe temizliği binalarınız ve iş yerleriniz için önemlidir. Bir iş yerinin düzenli olarak bu hizmeti alması aynı zamanda tercih edilmelerini de sağlayacaktır. Görüntü çok önemlidir. Binaların ilk zamanki görünümünün korunması ayrıca binanın ömrünü de uzatacaktır. Bu nedenle bu önemli hizmette de yanınızdayız.

Hizmetlerimizi sunarken çalışanlarımızın güvenliği için bütün önlemleri alıyoruz. Temizlik konusunda sizlere hijyen ve sağlık garantiliyoruz. Yaşam alanlarınızı daha yaşanılır bir halde teslim ediyoruz. Memnun kalacaksınız.

Kullandığımız bütün temizlik malzemelerinde kaliteden ödün vermiyoruz. Her alana özel ürünler kullanıyoruz. Ayrıca teknolojiden de yaralanıyoruz. Basınçlı buhar makineleri ile bütün kalıntıları zarar vermeden temizliyoruz.

İnşaat ve tadilat sonrası temizlikte sadece kaba temizliğin yapılması yeterli değildir. Çalışılan alanın kullanıma hazır halde teslim edilmesi gerekir. Bizler bu ilkeyle çalışıyoruz. Her bir ayrıntıyı dikkate alarak sadece kalıntılardan arındırarak kaba bir temizlik yapmıyoruz. Aynı zamanda bütün binanın temizliğine özen gösteriyoruz. Özel dezenfektanlar ve kimyasallarla en iyi temizlik hizmetini vermek için çalışıyoruz. En uygun fiyatlarla bu profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz. Deneyimli kadromuzla 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizlere internet sitemiz ya da telefonlarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Temizlik ihtiyaçlarınızı birlikte gözden geçirip planlayalım ve size en uygun fırsatları oluşturalım. Hemen bizi arayın ve temizlik işini profesyonellere bırakın. Sizler de tasarruf ettiğiniz zamanın keyfini çıkarın. Hizmetinizi teslim aldığınızda temizliğin ve ferahlığın keyfine de varacaksınız. Hem de hiç yorulmadan ve çok fazla paralar harcamadan. En iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Arayın. Görüşelim.