ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

ANKARA OKUL, DERSHANE VE YURT TEMİZLİĞİ

ANKARA ADA TEMİZLİK

OKUL, DERSHANE VE YURT TEMİZLİĞİ

PortfolioTemizlik işleri oldukça önemli ve teferruatlı işlerdir. Gereken özenin gösterilmesi, ciddi anlamda çaba gerektirir. Aynı zamanda çok zaman alıcı ve yorucudur. Kendi yaşam alanlarımızda bile temizlik konusunda çoğu zaman yeterlilik gösteremeyiz. Kurumların ve iş yerlerinin temizliği bu nedenle çok daha zor ve zahmetlidir. Ortak kullanım alanlarının temizliğinde daha özel yöntemler ve malzemeler kullanmak gerekir. Bu nedenle ortak kullanılan alanlarda profesyonel ekiplerle çalışmak önemlidir. böylece bu mekanlarda tam anlamıyla hijyen ve sağlık koşulları sağlanabilir.

Temizliğin sağlık açısından çok önemli olduğu alanlardan biri de okullardır. Aynı zamanda dershaneler ve yurtlar da temizlik konusunda aynı oranda özen ve dikkat ister. Çocuklarımızı bir okula ya da dershaneye göndermeden önce ya da bir yurda kayıt yaptırmadan önce kurumların ne kadar güvenli olduğuna dikkat ederiz. Sağlıklı ve konforlu olması da bu alanları güvenilir kılmaktadır. Temizliğin profesyonelce yapıldığı bir alanda ancak sağlık güvenliğinden bahsedilebilir. Ortak kullanılan bütün alanlar bu nedenle düzenli olarak deneyimli ekipler tarafından temizlenmelidir.

ProductAnkara ADA temizlik firması olarak ortak kullanım alanlarında düzenli ve her seferinde aynı özenle temizlik hizmetleri vermekteyiz. Okula temizliğinde her ayrıntıyı dikkate alır, bütün bir hijyen sağlamak için uğraşırız. İlkokul kurumlarından üniversiteye kadar çocukların ve gençlerin ayrıca tüm personelin sağlığı için temizlik birincil derecede önem taşır. Okul temizliği sadece koridor ve sınıfların silinmesinden ibaret değildir. Aksine daha fazla çaba ve dikkat isteyen bir iştir. Biz Ankara ADA temizlik firması olarak bu hizmeti profesyonel bir şekilde vermekten gurur duyuyoruz.

Okullarda koridorların, sınıfların ve odaların temizliği derinlemesine yapılır. Duvarlar ve yerler silinir, kirden arındırılır. Aynı özenle merdivenler, demirler ve camlar da temizlenir. Bütün binada bulunan çöpler ve kalıntılar çıkarılır. Okul bahçesi de temizlik hizmetlerimize dâhildir. Bahçenin temizliğinde de aynı profesyonellikle çalışılır. Özellikle tuvaletlerde tam bir hijyen sağlanır. Okuldaki bütün alanlar kaliteli temizlik malzemeleriyle kirden ve mikroptan arındırılır. Sağlığı tehdit edebilecek tüm olasılıklar dikkate alınarak deneyimli bir ekiple çalışılır.

Bizimle çalışan eğitim kurumları bilgilerine internet sayfamızda referanslarımız bölümünden ulaşmanız mümkündür. Temizliğin önemini bilerek çalışıyoruz ve yılların tecrübesiyle en iyi hizmeti veriyoruz. Temizlik konusunda önceliğimiz hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığıdır. Bu nedenle son teknoloji ürünlerden ve kaliteli temizlik malzemelerinden yararlanıyoruz. Okullarımızda hem çocuklarımızın ve gençlerimizin, hem de öğretmenlerin ve personelin sağlığını tehlikeye sokabilecek birçok durum mevcuttur. Sürekli olarak ortak kullanılan bu alanların düzenli bir şekilde aynı titizlikle temizlenmesi çok önemlidir. Biz bu hizmeti en uygun koşullarda ve fiyatlarda sunuyoruz.

ProductDershaneler de diğer eğitim kurumları gibi sürekli temiz ve sağlıklı olmalıdır. Dershane temizliğine de gereken özeni ve hassasiyeti gösteriyoruz. Bütün sınıflar, koridorlar, odalar, tuvaletler ve varsa bahçe itinayla temizleniyor. Hijyen ve ferahlık sağlanıyor. Camlar ve demirler siliniyor, bütün çöp ve kalıntılardan arındırılıyor. Binanızın dış cephesi de ihtiyaç halinde temizleniyor ve dershane binasının temizliği bir bütün olarak tamamlanıyor. Bir eğitim kurumunun temizlik konusunda özenli olması o kurumu daha güvenilir yapıyor ve daha rahat tercih ediliyor. Siz de kendi sağlığınız ve müşterilerinizin sağlığı için kurumlarınızı uygun koşullarda düzenli olarak temizletmelisiniz. Bunun için size en uygun teklifleri yapıyoruz. Bizimle irtibata geçin ve referanslarımızı değerlendirin. Bu konuda oldukça tecrübeli ve iddialıyız.

Eğitim kurumları ve dershaneler kadar temizliği önemli olan bir başka toplu yaşam alanı ise yurtlardır. Ülkemizde özellikle üniversite sayısının ve eğitim seviyesinin artmasıyla barınma ihtiyaçları da artış göstermiştir. Birçok yurt mevcuttur ancak hepsini gönül rahatlığıyla seçmek mümkün değildir. Aileler çocuklarını teslim etmeden önce yurt kurumuna güvenmek isterler. Yurtların gençlere ve çocuklara evlerindeki hijyeni ve konforu sağlaması gerekir. Yurt ortamları çok fazla hastalık açısından elverişli koşullara sahiptir. Bu nedenle temizliği de ciddiyetle yapılmalıdır. Düzenli ve deneyimli bir çalışmayla sürekli temiz bir ortam sağlamak mümkündür.

Yurtlarda da temizlik hizmetlerini en kaliteli şekilde vermekteyiz. Odaların, koridorların, oturma alanlarının, etüt alanlarının ve yemekhanelerin temizliğini her alana uygun malzemelerle yapıyoruz. Çıplak ya da halıfleks zeminler de aynı şekilde temizleniyor. Tuvaletler ve banyolar ile ders çalışma alanlarını bütün kirlilikten arındırıyor ve itinayla temizliyoruz. Yurt ortamında tıpkı bir ev temizliği ciddiyetiyle çalışıyoruz. Öğrencilerin ve personelin sağlığı açısından bütün uygulamalara özen gösteriyoruz.

Okul, dershane ve yurt gibi alanların temizliğinde siz de gereken özeni göstermelisiniz. Bu konuda profesyonel bir firmayla çalışmanız gerekir. Ankara ADA temizlik firması olarak bu alanlarda yıllardır güvenle hizmet veriyoruz. Beklentinin çok üstünde bir performansla tam bir hijyen ve rahatlık sağlıyoruz. Üstelik tüm bu hizmetleri oldukça uygun fiyat ve koşullarla birlikte sunuyoruz. Hemen bizimle irtibata geçin ve yılların deneyiminden siz de faydalanın.

ProductAnkara ADA temizlik firmamız bütün temizlik işlerinizde sizin yanınızda olmayı yıllardır sürdürüyor. Banka ve hastane gibi bütün çalışma alanları, alışveriş merkezleri, ortak kullanılan tüm alanlar ve çalışma ofisleri gibi birçok konuda aynı özenle temizlik hizmeti vermekteyiz. Ayrıca ev temizliği, halı ve kilim temizliği, koltuk silme işlemleri, cam temizliği, dış cephe temizliği, tadilat sonrası ya da inşaat sonrası temizlik alanları da diğer profesyonel çalışma alanlarımızı oluşturmaktadır. Bütün alanlarda aynı özen ve dikkatle derinlemesine temizlik sağlanır. Aklınıza gelen tüm temizlik işlerinizde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz. Bizlere ulaşabilir ve bütün sorularınızın cevabını alabilirsiniz.

Ankara ADA temizlik, her zaman profesyonel ekiplerle çalışmıştır ve yılardır süren başarısını bu deneyimli ekiplerin çabalarına borçludur. Temizlik işlerinde her alanda o alanın özelliklerine göre uygun malzemeler temin edilir, ayrıca mekânlarınız ya da eşyalarınız asla zarar görmez. En iyi hizmet için çeşitli aletlerden ve makinelerden yararlanıyoruz. Her personel kendi uzmanlık alanıyla ilgili keşif yapıyor ve ihtiyaçları belirliyor. Bu nedenle sizlere eksiksiz hizmet sunuyoruz. Bizimle çalışmaktan memnun olacaksınız. Sizlere en iyi fiyat güvencesi veriyoruz. Hem vaktinizden hem de bütçenizden tasarruf etmeniz için buradayız. Bize ulaşmanız yeterli. Sizlerle en uygun koşulları birlikte oluşturacağız.

Temizliğe gereken özeni göstermek hepimizin görevidir. Zaman kısıtlılığı nedeniyle çoğu zaman temizlik işlerimizi erteleyebiliyoruz. Artık ertelemeyin, bu konuyu dikkate alın ve bizi arayın. Sizi büyük bir yükten kurtarmak için buradayız. Sizlere en kusursuz temizlik ve hijyeni ancak Ankara ADA temizlik firması sağlayabilir. Bu konuda uzman kadromuza ve planlı çalışmamıza güveniyoruz. Hemen bizi arayın görüşelim.

Referanslarımız ve iş alanlarımızla ilgili detaylı bilgileri bizlere ulaşarak elde edebilirsiniz. Ayrıca internet sitemiz de tüm sorularına cevap bulabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Temizliği bize bırakın ve siz ferah ve rahat ortamların keyfini çıkarın. Ayrıca sağlığınız konusunda da endişelenmenize gerek yok. Ankara ADA temizlik firması tüm temizlik alanlarında aynı ciddiyet ve hassasiyetle çalışarak sizlere evinizin temizliğinde ve rahatlığında ortamlar yaratır. Ve bütün bunları bütçenizi zorlamadan yapmaktadır. Bizi arayın. Memnun kalacaksınız.