ANKARA ADA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Açılış-Kapanış : P.Tesi-C.Tesi (7.00- 23:00)

HIZLI İLETİŞİM NUMARAMIZ 0545 954 0727
mobile-icon Call to schedule your FREE !+(01) 800 527 4800

İnşaat sonrası ev Temizliği

İnşaat sonrası ev Temizliği 21 Kas

İnşaat sonrası ev Temizliği

Evlerin temizliği zahmetli ve zorlu olmasından kaynaklı olarak hizmet veren firmalar çoğalmıştır. Bunlardan kaliteli olanlarını bulmak gerçekten zor ve zahmetlidir. Durum böyle olunca birçok firma hizmet vermeye başlamıştır. Güvenilir bulmak için referansların incelenmesi gerekiyor veya öneri üzerine talepte bulunulması en önemli husustur. İnşaat sonrası ev temizliği hangi alanlarda kullanılır sorusunun cevabı ise şu şekilde cevaplanır. Evinizde tadilat yaptığınızda veya yeni aldığınız bir evde dip köşe temizlik yapmak gerekiyorsa en iyi çözümdür. Yeni bir evde ve tadilatı bitmiş bir evde temizlik daha zahmetlidir. Camlara, kapılara ve yerlere yapışan inşaat malzemelerini temizlemeniz gereklidir. Bunu kendini yapmanız çok zahmetli ve istenilen düzeyde olmayacağını düşüne bilir ve yorulmam hissi yaratabilir. Ama düşünüldüğü şekilde olmuyor. Bu işi profesyonelleri yapması daha uygundur.

İnşaat sonrası ev temizliğinde neler yapılır?

Öncelik olarak evin her bölgesi temizlenir. Yapışan çimento ve inşaat materyallerini kazımanız gerekir. Bu durumda balkon ve ev içinde oluşan keskin izleri kazımak gereklidir. Uzman ekipler zarar vermeden oluşan kirleri yerinden sökerler. Yerde biriken ve nokta halde iz bırakan boyalarınızı da hassas bir şekilde temizlemesinde hassasiyet gösterilir. Dolaplarınız da oluşan tozlar ve kirler özel maddeler ile temizlenip parlaklık meydana gelip sıfır görüntüsü alır. Harfiyat pislikleri detaylı şekilde temizlendikten sonra üzerinde özel dezenfekte maddeleri kullanılarak bunda da parlak güzel görünüş elde edilir.

Uzman temizlik ekipleri sadece kaba kısımları almaz bütün noktaları özenle temizlerler. Camlarda ki kalıntıları alır, parlaklık görüntüsünü kalıplardaki renk tonunu sıfır haline geri getirirler. Duvarlarınız cilalanır ve parkeleriniz en son tekrardan sıfır şekilde temizlenir. İnşaat sonrası ev temizliği uzman ekipler tarafından yapılınca içiniz daha rahat olacaktır. Bütün odaların temizliğini yaptıktan sonra kapılarınızı da biriken tozdan ve bulaşan iz bırakıcı maddelerden arındırılır. Sadece bu kadarla kalmayıp en ince detaya kadar evinizde görünen ve görünmeyen her yer temizlenir.Bağlıca İnşaat sonrası ev temizliği

Bunu yapan bir firma bulmak zordur ama eğer ki bu sayfaya uğradıysanız demek ki doğru firmayı bulmuşsunuzdur demektedir. Kaba ve ince temizlik kolay ve akıl rahatlığı ile güvenip yaptırabilirsiniz.

İletişim için:  0312 969 7783